کـد خبـر : 15833
تـاریخ انتـشـار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۲۹ ق.ظ
نسـخه چاپـی

طرح مهارت آموزی دانش آموزان مازندران

پیش نویس طرح مهارت آموزی دانش آموزان مازندران تدوین شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر تقویت حرفه در فعالیت دانش آموزان، گفت: پیش نویس c تدوین شود.

پیش نویس طرح مهارت آموزی دانش آموزان مازندران تدوین شود

به گزارش خبرگزاری ایونا، علی‌رضا یونسی امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش مازندران اظهار داشت: پیش نویس طرح مهارت آموزی دانش آموزان موسوم به مهام در مازندران بررسی و تدوین می‌شود.

وی با اشاره به اینکه داشتن مهارت در حوزه‌های مختلف، نیازی اساسی برای نسل‌های آینده است، گفت: تربیت نیروی انسانی خلاق، کارآفرین و مجهز به مهارت‌های لازم زندگی و شغلی نیازمند برنامه‌ریزی عالمانه است.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه هیچ جامعه ای بدون توجه به آموزش و پرورش به توسعه نمی رسد، تصریح کرد: تربیت نسل ها باید در مدارس بر اساس مطالبات و نیازهای آینده صورت گیرد.

یونسی بر ذائقه سنجی از خانواده‌ها درباره رشته‌های مورد نیاز برای برگزاری دوره‌ها در این طرح تاکید کرد و افزود: ظرفیت‌سازی‌های لازم برای اجرای طرح مهام بصورت دقیق انجام شود.

وی بر بر برگزاری دوره‌های آموزشی متناسب با نیازسنجی شهرستانی و منطقه ای و ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های استان در بخش‌های مختلف تاکید کرد و گفت: هماهنگی‌های بین سازمانی لازم پیش از نهایی شدن طرح از سوی آموزش و پرورش استان صورت گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با توجه به در پیش بودن ایام الله دهه فجر، انقلاب اسلامی را یکی از عظیم ترین رخدادهای جهان در اواخر قرن بیستم توصیف کرد و گفت: انقلاب اسلامی با پشت سرگذاشتن دو اندیشه غالب شرقی و غربی بر اداره جهان و ارایه اندیشه یی نو مبتنی بر دین به زعامت مردی الهی همه معادلات را بهم ریخت.

وی انقلاب اسلامی را بزرگ ترین انقلاب ۳۰۰ سال اخیر در جهان عنوان کرد و گفت: بجز انقلاب اسلامی مردم ایران، تمام انقلاب‌های جهان از آرمان‌های خود عقب نشینی کردند و از مسیر اصلی خود منحرف شدند.

انتهای پیام/

نـظـرات