کـد خبـر : 15816
تـاریخ انتـشـار : ۰۵ بهمن ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۴:۳۵ ب.ظ
نسـخه چاپـی

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:

طرح کوثران در خوابگاه های دانشجویی خراسان جنوبی اجرا می شود

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی از اجرای طرح کوثران در خوابگاه های دانشجویی استان خبر داد.

طرح کوثران در خوابگاه های دانشجویی خراسان جنوبی اجرا می شود

به گزارش خبرگزاری ایونا، ابوذر صلاحی پیش از ظهر پنج شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: بعد از شکل گیری شجره طیبه بسیج یک حلقه مفقوده در راس سازمان بسیج وجود داشت.

وی با بیان اینکه در ابتدا برنامه های تربیتی انسان ساز مدون در این حوزه نبود، بیان کرد: در نتیجه برای رفع این حلقه مفقوه به این نظام حلقه های صالحین رسیدند که تاکنون برکات زیادی نیز داشته است.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی اظهار امیدواری کرد: با این سلسله مراتبی که علما در رأس آن قرار داشته و به دانشجویان منتهی می شود بتوان در این راستا اقدامات ارزشمند و مفیدی انجام داد.

صلاحی از فعالیت ۱۰۰ حلقه صالحین در سطح دانشگاه های استان خبر داد و گفت: نقصی در شبکه بسیج دانشجویی وجود داشت که از وجود استادیار بی بهره بودیم که با پیگیری های انجام شده از این سلسله مراتب بهره مند شدیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دو برنامه محوری و مهم در دستور کار بسیج دانشجویی استان قرار دارد، عنوان داشت: یکی از این برنامه ها اجرای طرح کوثران بوده که ابلاغ شده است.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی ادامه داد: قرار شد این برنامه از ابتدای ترم جدید با شدت و قوت بیشتر در خوابگاه های دانشجویی با حضور افراد تاثیرگذار ادامه پیدا کند.

صلاحی بیان داشت: همچنین با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در خصوص توجه به آثار شهید مطهری دوره تربیت مربی تدریس و فعالیت در خصوص شهید مطهری در دستور کار است که با حضور چندتن از مربیان قم برگزار می شود.

وی اضافه کرد: در این دوره مربیان شیوه کار برای نحوه مطالعات در آثار شهید مطهری را فرا خواهند گرفت.

انتهای پیام/

نـظـرات