کـد خبـر : 15786
تـاریخ انتـشـار : ۰۵ بهمن ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۳:۳۱ ب.ظ
نسـخه چاپـی

با حکم رئیس دانشگاه؛

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران منصوب شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه را منصوب کرد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران منصوب شد

به گزارش خبرگزاری ایونا، دکتر مسعود ناصری پور رئیس دانشگاه طی حکمی دکتر جلیل کوهپایه زاده را به عنوان سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه منصوب کرد.

در این حکم بر توسعه و تقویت مدیریت و حاکمیت آکادمیک Academic Governance در دانشگاه، ایجاد محیط آموزشی مبتنی بر استانداردهای آموزش پزشکی، توسعه زیر ساخت‌های لازم برای آموزش‌های الکترونیک و ایجاد شبکه آموزش مجازی و خلق ثروت از طریق ایجاد ظرفیت برای افزایش جذب دانشجویان خارجی تاکید شده است.

همچنین توجه جدی به موضوع اخلاق پزشکی و افزایش تعامل بین استاد و شاگرد و توجه به مبحث حرفه‌ای‌گری در پزشکی، اداره و نظارت بر حسن اجرای کلیه سیاست‌ها، مقررات و فرآیندهای آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، پایش و ارزشیابی عملکرد آموزشی دانشجویان و اعضای هیأت علمی و مدیران آموزشی واحدهای مختلف از دیگر وظایف مدیریت جدید است.

در این حکم بر برنامه ریزی آموزشی دانشگاه در راستای سند چشم انداز، نقشه جامع علمی و آمایش سرزمین، اهتمام به برگزاری دوره های توانمندسازی و دانش‌افزایی اعضای هیأت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و بازنگری در آئین نامه ها و ساختار دانشکده ها در جهت حرکت به سوی دانشگاه نسل سوم نیز تاکید شد.

ارزیابی و بازنگری محتوای سرفصل ها به منظور به روز رسانی، کارآمدی اعضای هیأت علمی دانشگاه، غنابخشی و ارزش مداری و ارائه پیشنهاد لازم به وزارت بهداشت حسب مورد، برنامه‌ریزی برای ارتقاء مهارت‌های علمی – تخصصی دانشجویان جهت ورود به جامعه و کارآفرینی، نظارت و ارزیابی فرآیند اجرایی شدن نقشه جامع علمی کشور در دانشگاه با هماهنگی وزارت بهداشت از دیگر وظایف مدیریت معاونت آموزشی است.

دکتر مسعود ناصری پور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران همچنین طی حکمی دکتر سید کامران سلطانی عربشاهی معاون سابق آموزشی را به عنوان مشاور عالی رئیس دانشگاه در امور آموزشی و رئیس گروه مشاوران دانشگاه منصوب کرد.

انتهای پیام/

نـظـرات