کـد خبـر : 15750
تـاریخ انتـشـار : ۰۵ بهمن ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۰۸ ق.ظ
نسـخه چاپـی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

مهم‌ترین عامل سرمایه انسانی داشتن مهارت و سلامت است

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: مهم‌ترین عامل نیروی انسانی داشتن مهارت و سلامتی است که باید در فضاهای آموزشی نهادینه شود.

مهم‌ترین عامل سرمایه انسانی داشتن مهارت و سلامت است

به گزارش خبرگزاری ایونا، علی بهادر امروز در همایش تجلیل از مدیران و مراقبین سلامت در سخنانی اظهار داشت: نقش معلم در ارتقای مهارت و سلامت دانش آموزان در بهره‌وری و تولید علم و دانش تعیین‌کننده ‌است.

وی با اشاره به اینکه قدرت و توانایی به منابع انسانی بستگی دارد و به منابع طبیعی ارتباطی نخواهد داشت، افزود: توانایی و قدرت معلمان در نحوه انتقال و آموزش به دانش آموزان در افزایش مهارت‌های علمی و کاهش معضلات اجتماعی از دیگر عواملی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز تصریح کرد: نوع‌دوستی، وطن‌پرستی و نیز ایجاد انگیزه، شادابی، نشاط و پویایی از دیگر عوامل افزایش رسیدن به اهداف تربیتی و آموزشی، آموزش‌وپرورش و دیگر نهاد‌ها و مراکز آموزشی است.

بهادر بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز از تمامی توان این نهاد علمی و تحقیقاتی برای تحقق طرح سلامت در فضا‌های آموزشی اعلام آمادگی می‌کند.

وی اضافه کرد: سلامت و بهداشت روحی و روانی دانش آموزان تأثیر بسزایی در بالا بردن توان علمی و آموزشی داشته و برای محقق شدن آن نیاز به تعامل و همکاری بین تمامی دستگاه‌های علمی و آموزشی است.

انتهای پیام/

نـظـرات