کـد خبـر : 15402
تـاریخ انتـشـار : ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۲۱ ق.ظ
نسـخه چاپـی

مدیر آموزش و پرورش بهشهر:

مهارت و حرفه آموزی بین دانش آموزان تقویت شود

بهشهر- مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر گفت: توجه به مهارت و حرفه آموزی بین دانش آموزان تقویت و فرهنگیان و معلمان در این بخش متمرکز شوند.

مهارت و حرفه آموزی بین دانش آموزان تقویت شود

به گزارش خبرگزاری ایونا، قربانعلی اصغری شنبه شب در همایش تجلیل از اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان بهشهر در سالن توحید افزود: توجه به مهارت دانش آموزان و حرفه آموزی از مسائل مهمی است که باید در کنار آموزش‌های لازم مورد توجه جدی قرار گیرد.

 

وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری بارها در رابطه با اهمیت مهارت آموزی در بین نسل جوان و دانش آموزان تاکید داشته‌اند و این مهم باید اکنون بیش از هر زمان دیگری برای توسعه اشتغال در دستور کار باشد.

 

این مسئول بیان داشت: افزایش سبک مهارت آموزی از مسائل اساسی جامعه است و تجهیز کارگاهها و کلاس‌ها به امکانات لازم در بخش مهارت آموزی از مسائل مهمی است و باید کمبود امکانات و تجهیزات در این حوزه برطرف شود.

 

مدیر آموزش و پرورش بهشهر گفت: اکنون در زمانی قرار گرفته‌ایم که روش زندگی از سنتی به مدرنیته رسیده است و سبگ زندگی اسلامی و ایرانی دچار تحولاتی شده است.

 

اصغری ادامه داد: امروزه مستقل زندگی کردن افراد جامعه از مسائلی است که وجود دارد و همه ما باید برای توسعه نشاط اجتماعی در بین جوانان و نوجوانان تلاش کنیم.

 

وی افزود: کویر، خشکی و بی نشاطی دانش اموزان در مدارس سم است و باید از ان دوری و برای افزایش نشاط در مئدرسه چاره اندیشی شود.

 

مدیر آموزش و پرورش بهشهر گفت: باید بدانیم اگر نشاط باشد و در کنار آن به مهارت آموزی هم توجه شود، شاهد تعلیم و تربیتی رو به رشد خواهیم بود تا عرصه آموزش و پرورش را که عرصه حساسی است به تعالی واقعی برسانیم.

 

در این مراسم بیش از ۲۰ نفر از اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان بهشهر به مناسبت هفته بزرگداشت شورای آموزش و پرورش، تجلیل شدند.

 

انتهای پیام/
منبع: خبرگزاری مهر

بـرچـسـب ها

نـظـرات