کـد خبـر : 15399
تـاریخ انتـشـار : ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۲۰ ق.ظ
نسـخه چاپـی

مسئول مرکز آموزش مهارت های حوزه علمیه خراسان مدعی شد

برنامه ریزی گسترده برای ارتقاء مهارت های طلاب حوزه علمیه خراسان

حجت الاسلام جعفر پسندیده در نشست مشترک مسئولین مراکز آموزش مهارت های کاربردی خراسان و قم گزارشی از فعالیت های مرکز آموزش مهارت های حوزه علمیه خراسان ارائه کرد.

برنامه ریزی گسترده برای ارتقاء مهارت های طلاب حوزه علمیه خراسان

به گزارش خبرگزاری ایونا، حجت الاسلام جعفر پسندیده در نشست مشترک مسئولین مرکز آموزش های کاربردی مهارت های حوزه علمیه قم و مرکز آموزش های مهارتی کاربردی و مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان که به منظور بررسی زیر ساخت ها و تبادل اندیشه ها و تجارب این دو مرکز برگزار شد با اشاره به رسالت خطیر حوزویان و مبلغین در عصر کنونی، گفت: برنامه ریزی های جامع و گسترده ای برای طلاب مستعد حوزه علمیه و هم چنین طلاب فعال در عرصه های بین المللی داریم.


وی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های مرکز آموزش مهارت های حوزه علمیه خراسان در ۶ سال گذشته، در مورد ویژگی های نظام مدیریتی و خدمات قابل ارائه این مرکز توضیح داد: توجه بر آحاد جامعه و اقشار مختلف مردم، برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری و آن لاین، تدوین برنامه های مختلف برای مهارت افزایی و دانش افزایی کاربردی طلاب و خانواده های ایشان، توجه به مدارس تخصصی و مهارت افزایی طلاب بر اساس حیطه تخصصی آن ها، برخی از ویژگی های نظام مدیریتی و برنامه های مرکز آموزش مهارت های حوزه علمیه خراسان است.


مسئول مرکز آموزش مهارت های حوزه علمیه خراسان عنوان کرد: برنامه ها و کارگاه های مهارتی و کاربردی در شاخه های فناوری اطلاعات، رشته های هنری و زبان خارجی تنها برخی از فعالیت های این مرکز است.


حجت الاسلام پسندیده افزود: به برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی در مرکز اکتفا نکرده ایم و در موارد متعدد به درخواست مخاطبان، این برنامه ها را در شعب و پایگاه های منطقه ای و مجتمع های مسکونی طلاب برگزار کرده ایم.


وی برگزاری کارگاه های سبک زندگی اسلامی، مدیریت خانواده و خودکفایی اقتصادی را از دیگر برنامه های جدید این مرکز برشمرد.

انتهای پیام/
منبع: حوزه علمیه خراسان

بـرچـسـب ها

نـظـرات