کـد خبـر : 13889
تـاریخ انتـشـار : ۱۰ دی ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۵:۰۱ ب.ظ
نسـخه چاپـی

فرماندار سنندج:

نگاه جزیره‌ای مدیران مانع اصلی در مسیر ایجاد اشتغال است

فرماندار سنندج با تاکید براینکه از موانعی که در مسیر ایجاد اشتعال و کند کردن این فرآیند وجود دارد متعجب هستیم، گفت: جزیره‌ای فکر کردن مدیران مهم‌ترین عامل نبود اشتغال در شهرستان است.

نگاه جزیره‌ای مدیران مانع اصلی در مسیر ایجاد اشتغال است

به گزارش خبرگزاری ایونا، ابراهیم زارعی در شورای اشتغال شهرستان سنندج، با بیان اینکه دستورالعمل‌ها و بخش نامه‌ها کلی هستند، اظهار کرد: امروز متاسفانه تنها شیوه نامه‌هایی دقیق اجرا می‌شود که برای متقاضیان مانع تراشی ایجاد می‌کند.

وی تصریح کرد: با افرادی که در بانک ها جواب متقاضیان را ندهند و پرداخت تسهیلات را سرکاری بخوانند شخصاً مسئله را پیگیری و برخورد خواهم کرد.

زارعی با بیان اینکه فرهنگ کار باید در جامعه نهادینه شود، گفت: متاسفانه امروز کارمند دولت شدن وارد ژن افراد شده و همین مسئله گرایش به شغل‌های غیراداری را در جامعه کاهش داده است.

فرماندار سنندج با تاکید براینکه از موانعی که در مسیر ایجاد اشتعال و کند کردن این فرایند وجود دارد متعجب هستیم، افزود: جزیره‌ای فکر کردن مدیران مهمترین عامل نبود اشتغال در شهرستان است.

وی اضافه کرد: اگر مشکلات بیکاری در استان نداشته باشیم، قطعا مسائل سیاسی و امنیتی نیز به وجود نمی‌آید.

توسعه و فعال کردن تعاونی روستاها

زارعی با بیان اینکه توسعه و فعال کردن تعاونی روستاها مهم‌ترین اصل برای ایجاد اشتعال است، گفت: بخشداران باید در این راستا حمایت خود را چند برابر کنند تا شاهد خروجی های بهتری باشیم.

فرماندار در پایان اضافه کرد: تمام مسولان، مدیران و کارمندهای بانک‌ها و ادارات در راستای پیشبرد اهداف شهرستان در حوزه اشتغال سنندج ضمن دقت به کارها سرعت ببخشند و زمان را از دست ندهند.

انتهای پیام/

بـرچـسـب ها

نـظـرات