کـد خبـر : 13395
تـاریخ انتـشـار : ۰۶ دی ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۴:۱۱ ب.ظ
نسـخه چاپـی

رییس سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه:

آمادگی نقش آفرینی موثرتر در حوزه اشتغال دانش آموختگان استان را داریم

رییس و جمعی از معاونین و مدیران سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با مهندس محمد ابراهیم الهی تبار سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه دیدار کردند.

آمادگی نقش آفرینی موثرتر در حوزه اشتغال دانش آموختگان استان را داریم

به گزارش خبرگزاری ایونا، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه، در این دیدار بهرام بادکو رییس سازمان به تشریح فعالیت های این سازمان در حوزه های مختلف فرهنگی، پژوهشی و آموزشی، پرداخت و اظهار کرد: جهاددانشگاهی کرمانشاه با توجه به تنوع فعالیت در بخش های مختلف جزو شش سازمان جهاددانشگاهی برتر کشور شناخته شده و به همین دلیل از نظر ساختاری به سازمان ارتقا یافته است.
وی ادامه داد: در معاونت آموزش دو بخش دانشگاهی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی و مرکز آموزش عالی علمی کاربردی مشغول خدمات رسانی به دانشجویان هستند و سالانه تعداد زیادی از خدمات آموزشی تخصصی و پیشرفته و دوره های بدون مقطع و کارکنان دولت استفاده می کنند.
بادکو تصریح کرد: معاونت پژوهشی با گروه های هیدرولیک و منابع آب، جامعه شناسی، مطالعات راهبردی و دو طرح بزرگ پژوهشی توانمند سازی سکونتگاه غیررسمی و طرح تولید کربن فعال از قیر طبیعی، معاونت فرهنگی با خبرگزاری های ایسنا، ایکنا و مرکز افکارسنجی دانشجویان و پارک علم و فناوری از دیگر بخش های زیرمجموعه سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه هستند.
وی گفت: پارک علم و فناوری کرمانشاه با حمایت از ۴۵۰واحد فناور در یک دهه فعالیت خود تنها پارک استانی است که همه گستره جغرافیایی استان را با مراکز رشد و کانون های شکوفایی خلاقیت در برگرفته و به صاحبان ایده در مرزی ترین نقطه استان خدمات رسانی می کند و هم اکنون یک متر فضای تملکی ندارد و منتظر برای تکمیل برج فناوری در استان هستیم.
بادکو افزود: درسازمان جهاد دانشگاهی استان زیست بوم فناوری طراحی شده که با راه اندازی مراکز تخصصی در کنار پارک علم و فناوری مانند شتابدهنده فناوری، مرکز آموزش تخصصی هواوی، کانون های شکوفایی خلاقیت و مراکز رشد و صندوق پژوهش و فناوری زاگرس سعی درتسریع روند توسعه فناوری در استان داریم.
رییس سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه به راه اندازی مرکز تخصصی درمان ناباروری وسلول های بنیادی با پشتوانه علمی و فنی مجموعه رویان جهاددانشگاهی و با حمایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز اشاره کرد که در حال ارائه خدمات به زوج های نابارور است.
وی ادامه داد: با توجه به بستر های مهیا شده در سازمان جهاددانشگاهی آماده نقش آفرینی موثرتر در حوزه اشتغال دانش آموختگان استان را داریم.
بادکو در پایان با تاکید بر اینکه موفقیت های این سازمان در بخش های مختلف به دلیل تعامل مناسب با مسئولین است، گفت: گام برداشتن در مسیر توسعه امکان پذیر نمی باشد، مگر با تعامل همه دستگاه ها و مسوولین استان .
در ادامه این جلسه مهندس محمد ابراهیم الهی تبار سرپرست جدید معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه با ابراز خرسندی از فعالیت های گسترده و تخصصی در حوزه های توسعه ای استان تاکید کرد: این همه تلاش و حرکت فراتر از سیستم اداری در همه حوزه ها توسط جهاددانشگاهی استان قابل تقدیر است.
الهی تبار افزود: مطمئنا استان نیازمند استفاده از ظرفیت های سازمان جهاددانشگاهی در حل مسایل و چالش های روبه روست.
وی در پایان با بیان اینکه باید نخبگان و متخصصینی که در بخش های مختلف در جهاددانشگاهی حضور دادند در تصمیم سازی به کمک مسوولان استان بیایند، گفت: از ظرفیت های این سازمان جهت توسعه استان استفاده خواهیم کرد .

انتهای پیام/

نـظـرات