کـد خبـر : 9582
تـاریخ انتـشـار : ۰۹ آذر ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۳۷ ق.ظ
نسـخه چاپـی

دانشگاه علمی کاربردی با ۵۵۸ طرح در نمایشگاه پژوهش و فناوری البرز حضور یافته است

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز به چهارمین سال حضور این دانشگاه در نمایشگاه پژوهش و فناوری استان البرز اشاره و اعلام کرد: دانشگاه جامع ۳۰ غرفه از نمایشگاه هفته پژوهش با ۵۵۸ طرح را به خود اختصاص داده است.

دانشگاه علمی کاربردی با ۵۵۸ طرح در نمایشگاه پژوهش و فناوری البرز حضور یافته است

به گزارش خبرگزاری ایونا، سید صاحب سادات حسینی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان البرز که عصر سه شنبه هفتم آذر  در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری برگزار شد با بیان اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی دارای ۳۱ واحد فعال است، گفت: این دانشگاه امسال در ترم مهرماه بالغ بر ۷ هزار و ۵۰۰ دانشجو ورودی داشته و  تعداد دانشجوهای این مراکز به بیش از ۳۱ هزار نفر رسیده است.

سادات حسینی با بیان اینکه اخیرا سه مرکز جدید در دانشگاه علمی کاربردی استان تاسیس شده است افزود: یکی از این مراکز مرکز آموزش علمی کاربردی ورزش تابع اداره کل ورزش و جوانان است.

وی ادامه داد: مرکز وزارت نیرو  و مرکزی به صورت پودمانی ذیل سازمان نظام مهندسی دو مرکز جدید دیگری است که اخیرا شکل گرفته است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز در ادامه به چهارمین سال حضور این دانشگاه در نمایشگاه پژوهش و فناوری استان البرز اشاره و اعلام کرد: دانشگاه جامع ۳۰ غرفه از نمایشگاه هفته پژوهش با ۵۵۸ طرح را به خود اختصاص داده است.

سادات حسینی با بیان اینکه همه طرح‌های امسال جدید بوده و هیچ طرح قدیمی و یا نیمه تمامی در نمایشگاه اجازه ورود نداشته است گفت: این طرح ها طی یک سال اخیر در شورای پژوهش و فناوری دانشگاه ارائه شده است.

وی در پایان افزود: تاکنون سه طرح از این طرح‌ها به  تولید انبوه رسیده است.

انتهای پیام/
منبع: ایسنا

نـظـرات