کـد خبـر : 9536
تـاریخ انتـشـار : ۰۸ آذر ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۶:۰۸ ب.ظ
نسـخه چاپـی

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با خانواده شهید زورقی

دکتر امید،رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با خانواده شهید مدافع حرم افشین زورقی بحری از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی استان دیدار کرد.

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با خانواده شهید زورقی

به گزارش خبرگزاری ایونا، دکتر محمد حسین امید در این دیدار گفت: همه ما مدیون شهدای انقلاب تا شهدای عصر ما، شهدای مدافع حرم هستیم.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور افزود: شهدای مدافع حرم از ویژگی خاصی برخوردارند زیرا در دوره ای که فضای کشور، فضای جبهه و جنگ نبود، این راه را انتخاب کردند.

وی با بیان اینکه عظمت کار اینها در حال نمایان شدن است، اظهار کرد: اگر اینها از حرم اهل بیت دفاع نمی کردتد، علاوه بر جسارتی که به حرم اهل بیت می‌شد، کشورهای شیعه منطقه در معرض خطری جدی قرار می گرفتند.

امید با بیان اینکه مردم قدردان این شهدا هستند، گفت: همه مردم این درک را دارند که این شهدا ویژگی خاصی دارند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور بیان کرد: در شرایط امروز که همه به دنیال داشتن زندگی مرفه هستند، افرادی بودند که بلند شدند و از حرم اهل بیت و شیعه و انقلاب اسلامی دفاع کردند و این ویژگی بسیار خاص و ویژه ای است.

همسر شهید زورقی نیز در این دیدار گفت: این شهید در سن ۳۳ سالگی در اولین اعزام خود به سوریه، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی افزود: خداوند را بابت اینکه این سعادت را نصیبمان کرد که برای دین خدا هر چند کوچک، قدمی برداریم، سپاسگذاریم. شهید زورقی ارادت خاصی به آقا علی بن موسی الرضا(ع) داشتند و بعد از شهادتش، هشتمین شهید استان گلستان شدند.

وی در پایان گفت: از خداوند می خواهم هر کسی که در هر پستت و مقامی است، از راه شهدا فاصله نگیرد.

انتهای پیام/
منبع: ایسنا

نـظـرات