کـد خبـر : 9315
تـاریخ انتـشـار : ۰۸ آذر ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۱۲ ق.ظ
نسـخه چاپـی

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور:

مهارت لازمه رسیدن به ثروت است

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور گفت: پیشرفت علمی نیازمند دانش مهارت و تکنیک و فناوری و تجهیزات مناسب است تا به تولید ثروت برسد.

مهارت لازمه رسیدن به ثروت است

به گزارش خبرگزاری ایونا، علی‌اصغر شهبازی رئیسسازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور عصر امروز در نشست با جمعی از نخبگان بسیجی استان هرمزگان، بسیج را بزرگترین تشکل مردم نهاد همراه با ولایت دانست و اظهار داشت: بسیج یعنی بهترین و با نشاط‌‌ ترین و با ایمان‌ترین نیروهای عظیم یک ملت که در انجام کارهای سخت داوطلبانه به میدان می‌آیند.

وی ادامه داد: بسیج بزرگترین تشکل مردم نهادی است که خود را متناسب با شرایط و مقتضیات زمان آماده می‌کند و نیروهای مردمی را متناسب با نیاز جامعه سازماندهی می‌کند.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور با بیان اینکه کشور ما در فناوری‌ هسته‌ای، دفاعی و سلول‌های بنیادی پیشرفت‌های چشمگیری داشته است، افزود: متاسفانه در سایر زمینه‌ها به خصوص صنعت پیشرفتمان بسیار کم بوده و ارتباط میان تولید علم و فناوری با صنعت کشور در سطح مناسبی نیست.

شهبازی تصریح کرد: بسیج باید باید در خلاهای مختلف حضوری پررنگ و چشمگیر داشته باشد و متناسب با مقتضیات زمانی و مکانی سازماندهی امور را انجام دهد.

وی بیان داشت: وظیفه ما به عنوان مسئول این است که نقشه راه را بین بهره‌برداران و مجریان صنعتی ایجاد کنیم و از ظرفیت نخبگان هر استان استفاده کنیم و یک گام به جلو برداریم.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور پیشرفت علمی را نیازمند دانش مهارت و تکنیک و فناوری و تجهیزات مناسب دانست تا به تولیدثروت برسد و کسب و کار فراهم شود و عنوان کرد: امروز به‌دنبال تحول در عرصه علم هستیم و کار بسیج در این زمینه تسهیل‌گری این فرآیند است تا بتوانیم با بهره‌گیری از دانش موجود به کارآفرینی بپردازیم.

انتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نـظـرات