کـد خبـر : 9279
تـاریخ انتـشـار : ۰۷ آذر ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۶:۱۷ ب.ظ
نسـخه چاپـی

رییس کمیته امداد امام خمینی شهرستان دشتی خبر داد

مهارت‌آموزی ۱۴۶ نفر از مددجویان کمیته امداد شهرستان دشتی در هفت ماه امسال

رییس کمیته امداد امام خمینی شهرستان دشتی گفت:در هفت ماهه سال جاری تعداد ۱۴۶ نفر از مددجویان آموزش‌های لازم فنی و حرفه‌ای و مهارت‌آموزی را فراگرفته‌اند و این دوره‌ها تا پایان سال ادامه دارد.

مهارت‌آموزی ۱۴۶ نفر از مددجویان کمیته امداد شهرستان دشتی در هفت ماه امسال

به گزارش خبرگزاری ایونا، احمدرضا بحرینی صبح امروز در کارگاه دوره آموزش پایدارسازی طرح‌های اشتغال کمیته امداد شهرستان دشتی اظهار داشت: این دوره آموزشی جهت ۱۶۰ نفر ازمددجویان کمیته امداد شهرستان دشتی برگزارشده است.

وی با بیان این‌ که آموزش و توانمندسازی از مولفه‌های اصلی کمیته امداد در طرح‌های اشتغال‌زایی است اضافه کرد: این دوره از آموزش‌ها در راستای تقویت و استمرار طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان برگزار می‌شود.

رییس کمیته امداد امام خمینی شهرستان دشتی تصریح کرد: مجریان طرح‌های اشتغال در این دوره‌های آموزشی در خصوص چگونگی اجرای طرح و بازار کسب‌وکار که توسط یکی از اساتید مجرب شهرستان آموزش‌های لازم به عمل آمد فراگرفتند.

وی افزود: این نهاد علاوه بر پرداخت تسهیلات اشتغال و نظارت لازم، در خصوص پایدار‌کردن طرح‌های اشتغال برنامه آموزشی را در دستور کار قرار داده است.

بحرینی عنوان کرد: در حال حاضر تعداد ۸۴۹ طرح فعال اشتغال توسط کمیته امداد در شهرستان وجود دارد که با نظارت لازم توسط ناظرین این نهاد و آموزش‌های لازم نسبت به پایدارسازی طرح‌ها اقدام می‌شود.

 بحرینی یادآور شد: در هفت ماهه سال جاری تعداد ۱۴۶ نفر از مددجویان آموزش‌های لازم فنی و حرفه‌ای و مهارت‌آموزی را فراگرفته‌اند و این دوره‌ها تا پایان سال ادامه دارد.

انتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نـظـرات