کـد خبـر : 8764
تـاریخ انتـشـار : ۰۱ آذر ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۴۹ ق.ظ
نسـخه چاپـی

معاون سازمان تبلیغات اسلامی در اردبیل:

تصمیم‌گیری هوشمندانه در برابر جبهه معاند محور مهارت‌افزایی روسای تبلیغات اسلامی است

معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی گفت: محوریت مهارت‌افزایی روسای ادارات تبلیغات اسلامی برای تصمیم‌گیری هوشمندانه در برابر جبهه معاند نظام مقدس انقلاب اسلامی است.

تصمیم‌گیری هوشمندانه در برابر جبهه معاند محور مهارت‌افزایی روسای تبلیغات اسلامی است

به گزارش خبرگزاری ایونا، از اردبیل، حجت‌الاسلام علی دارابی بعد از ظهر امروز در کارگاه آموزشی روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرهای ۶ استان کشور که در اردبیل برگزار شد اظهار داشت: استان اردبیل میزبان سومین کارگاه آموزشی برای مدیران مناطق شمال‌غرب کشور است که ۲ کارگاه آموزشی نیز در آینده نزدیک در مناطق جنوب غرب و شمال کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان برنامه‌های در نظر گرفته شده در راستای توانمندسازی مدیران قرارگاه‌های فرهنگی نیز گفت: رصد آسیب‌های موجود در هر منطقه راهکارهای مناسب احصا شده است که در حال حاضر درصدد برطرف کردن آن هستیم و تمام تلاش خود را برای تحقق این هدف انجام می‌دهیم.

معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر این که سازمان تبلیغات اسلامی باید تجلی ناب صفات فضیلت‌مدار از جمله حلم، حیا، صدق و امانت باشد اظهار کرد: مجالس ما باید تحول‌گرا، فضیلت‌آفرین، دارای رویکرد مثبت‌اندیش و همواره در توجه به رشد و تعالی باشد.

دارابی از برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای تقویت مهارت‌های تبلیغی و مدیریتی رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی سراسر کشور خبر داد و تصریح کرد:  این کارگاه آموزشی در راستای تقویت مهارت مدیریتی روسای ادارات تبلیغات اسلامی سراسر کشور تدارک دیده شده است.

معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: در این کارگاه علاوه بر بررسی کارشناسانه در جغرافیای تبلیغی و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات، معاونان و مدیران ستادی سازمان تبلیغات اسلامی با بهره‌مندی از اساسنامه سازمان و اسناد بالادستی و مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ دینی، پیرامون برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمانی با مدیران صف گفت‌وگو می‌کنند.

دارابی اظهار کرد: رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها که در خط مقدم جبهه فرهنگی فعالیت می‌کنند با مسائل و آسیب‌ها آشنا هستند، بنابراین ارتقای مهارت‌های تبلیغی و مدیریتی آن‌ها به منظور اتخاذ تصمیم‌های هوشمندانه در برابر جبهه معاند نظام از اهمیت زیادی برخوردار است.

انتهای پیام/
منبع: تسنیم

نـظـرات