کـد خبـر : 8725
تـاریخ انتـشـار : ۳۰ آبان ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۵:۴۷ ب.ظ
نسـخه چاپـی

تولید پتوی هوشمند برای تنظیم دمای بدن هنگام خواب

بسیاری از انسان‌ها در طول خواب شبانه، مقدار زیادی از آب درون بدن‌شان را از طریق تعریق از دست می‌دهند. گاهی اوقات این میزان به یک لیتر آب در طول یک شب می‌رسد. با این‌حال، لایه Outlast در روکش هیبردی سیمبا، این توانایی خاص را دارد که تعریق را هم کاهش بدهد.

تولید پتوی هوشمند برای تنظیم دمای بدن هنگام خواب

به گزارش خبرگزاری ایونا، شرکت مشهور Simba که در زمینه تکنولوژی خواب فعالیت می‌کند، با کمک تکنولوژی‌های NASA اخیرا پیشرفته‌ترین و جدیدترین پتوی هوشمند خود را به بازار عرضه کرده است. روکش هیبریدی سیمبا (Simba Hybrid Duvet)، ترکیبی از یک جنس لوکس در کنار یک تکنولوژی پیچیده است که البته یک عنصر حیاتی به‌نام Outlast دارد. درواقع این عنصر حیاتی و مهم، Outlast، توسط NASA طراحی شده است تا از فضانوردان در مقابل تغییرات دمایی در فضا محافظت کند. با این‌حال، با خرید این پتوی هوشمند می‌توان این تکنولوژی پیشرفته مخصوص فضا را به خانه‌ها و اتاق‌های خواب آورد. تکنولوژی Outlast از طریق جذب و رها کردن حرارت عمل می‌کند و دمای اتاق را در تمام طول شب در سطح مطلوب نگه می‌دارد که از عوامل مهم برای تجربه یک خواب بی‌نقص محسوب می‌شود. خوش‌بختانه این تکنولوژی خلاقانه و نوآورانه، تاییدیه‌های لازم را از سوی مراجع رسمی دریافت کرده است. این پتو، تعریق را ۵۰ درصد کمتر می‌کند! بسیاری از انسان‌ها در طول خواب شبانه، مقدار زیادی از آب درون بدن‌شان را از طریق تعریق از دست می‌دهند. گاهی اوقات این میزان به یک لیتر آب در طول یک شب می‌رسد. با این‌حال، لایه Outlast در روکش هیبردی سیمبا، این توانایی خاص را دارد که تعریق را هم کاهش بدهد. درواقع، این پتو یا روکش، قبل از این‌که عرق کنید، گرما را جذب می‌کند و به درون لایه‌های پیچیده خودش انتقال می‌دهد و درنتیجه با جلوگیری از تعریق شبانه، تعادل آب بدن را نیز در وضعیت مطلوب حفظ می‌کند. این پتو، شما را در ساعات اولیه صبح گرم نگه می‌دارد! لایه Outlast، ظرفیت ویژه‌ای برای ذخیره‌سازی گرما دارد. پس اگر دمای بدن شما در ساعات اولیه صبح کاهش پیدا کند، گرمای ذخیره‌شده توسط لایه Outlast آزاد می‌شود تا بدن دوباره گرمای لازم را به دست بیاورد. این ویژگی مهم و کارآمد، شما را تا شنیدن صدای زنگ بیدارباش کاملا گرم نگه می‌دارد.

این پتو، نفس می‌کشد!

روکش هیبریدی سیمبا، قابلیت تنفس دارد و درنتیجه هوا را درون خودش به جریان می‌اندازد. همین ویژگی، هوای زیر پتو را سبک و تمیز نگه می‌دارد.

استفاده از مواد اولیه مرغوب برای تولید روکش هیبریدی سیمبا

افرادی که به کیفیت محصولات خریداری‌شده اهمیت می‌دهند، بهتر است بدانند که روکش هیبریدی سیمبا از پنبه‌ها و نخ‌های مرغوب و گران‌قیمت تهیه شده است تا خواب شبانه راحت و بی‌دردسری را برای شما فراهم کند. در ضمن، این پتوها طوری طراحی شده‌اند که شما بتوانید در تمامی فصل‌های سال، از بهار گرفته تا زمستان، از آن‌ها استفاده کنید.

انتهای پیام/
منبع: بهداشت نیوز

نـظـرات