کـد خبـر : 8551
تـاریخ انتـشـار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۳۸ ق.ظ
نسـخه چاپـی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان:

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور وابسته به سازمان جهانی مهارت است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان بابیان اینکه با توجه به تغییرات زمانی و تغییرات فناورانه، تحولات وسیعی در سطح نظام‌های آموزشی در سطح دنیا دارد اتفاق می‌افتد اظهار کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور وابسته به سازمان جهانی مهارت است.

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور وابسته به سازمان جهانی مهارت است

به گزارش خبرگزاری ایونا، رحیم عطایی پور امروز در نشست خبری بابیان اینکه با توجه به تغییرات زمانی و تغییرات فناورانه، تحولات وسیعی در سطح نظام‌های آموزشی در سطح دنیا اتفاق می‌افتد اظهار کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور وابسته به سازمان جهانی مهارت است.

وی افزود: کشور جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهایی است که عضو این نظام جهانی مهارت است و به طبع تغییراتی که در دنیا در حال اتفاق بوده و قرار شده که آموزش‌ها در آینده نزدیک، بدون مکان و بدون زمان باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان بیان کرد: بدون مکان و بدون زمان یعنی هر شهروندی در هر جای این کشور زندگی می‌کند باید دسترسی به آموزش‌ها داشته باشد.

عطایی پور تصریح کرد: فنّاوری‌های جدیدی در تولید محتوای الکترونیکی در سطح دنیا و در سطح کشور در جریان است و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور هم در این زمینه دست‌ به کارهایی زده است.

وی افزود: ما یک دفتر توسعه فناوری‌های نوین آموزشی را در سطح سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور داریم و خوشبختانه در سطح کشور کارهای خوبی در حال انجام است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان با اشاره به تولید محتوای الکترونیکی بر پایه فیلم‌های ۳۶۰ درجه افزود: این کار درواقع دست آوردی خواهد داشت که در آینده هرکدام از شهروندهای عزیز جامعه ما بتوانند به آن سطح آموزش که فرق نمی‌کند کسی در پایتخت بخواهند از آن استفاده کند یا دور از پایتخت، همه بتوانند از یک سطح آموزش یکسانی برخوردار شوند.

انتهای پیام/
منبع: فارس

نـظـرات