کـد خبـر : 8449
تـاریخ انتـشـار : ۲۷ آبان ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۳۸ ق.ظ
نسـخه چاپـی

چهارمین دوره آموزش مهارت‌های تسهیل‌گری در ورامین برگزار شد + تصاویر

مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران از شرکت ۵۰ مربی از شش استان کشور در دوره تسهیل‌گری خبر داد و به تشریح جزئیات این دوره که دیروز و امروز برگزار شد، پرداخت.

چهارمین دوره آموزش مهارت‌های تسهیل‌گری در ورامین برگزار شد + تصاویر

به گزارش خبرگزاری ایونا، علی رعیت‌خاکی به تشریح جزئیات چهارمین دوره آموزش مهارت‌های تسهیل گری که طی دیروز و امروز برگزار شد، پرداخت و اظهار داشت: عملکرد استان تهران به‌گونه‌ای بوده که سازمان بسیج مهندسین کشور این استان را به‌عنوان استان میزبان انتخاب کردند.

وی گفت: امسال شش استان البرز، قزوین، زنجان، سمنان، مرکزی و کهگیلویه و بویراحمد میهمان استان تهران بودند که مربیان منتخب این استان‌ها به تهران آمدند و آموزش‌های تخصصی تسهیلگری را در قالب مربیان بسیج همگام با کشاورز دیدند.

مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران عنوان کرد: این مربیان آموزش‌های لازم و تخصصی را دیدند و به دهستان‌های محرومی که توسط بسیج سازندگی و سازرمان بسیج مشخص شده‌اند، اعزام خواهند شد.

رعیت‌خاکی هم‌چنین یادآور شد: آموزش‌هایی که به هر مربی داده شد، در جهت خدمت و همکاری با هشت روستا در مناطق محروم بود که توسط اساتید مجرب و به‌صورت شبانه‌روزی صورت گرفت.

وی از اعطای مدرک مورد تایید آموزش و تحقیقات ترویج کشاورزی و سازمان بسیج مهندسین کشاورزی در پایان دوره خبر داد و در ارتباط با نحوه گزینش افراد حاضر در دوره خاطرنشان کرد: افراد حاضر در دوره حدود سه سال است که در این دوره شرکت می‌کنند و سهمیه امسال هر استان بین ۵ تا ۱۱ نفر متغیر بود.

انتهای پیام/
منبع: تهران نیوز

نـظـرات