کـد خبـر : 8433
تـاریخ انتـشـار : ۲۷ آبان ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۱۴ ق.ظ
نسـخه چاپـی

تشکیل پنج تیم مهارتی برای تحقق اقتصاد پایداریی در اهر

زاهد محمودی صبح دیروز جمعه در نشست شورای اداری شهرستان اهر که با حضور استاندار آذربایجان شرقی برگزار گردید با تسلیت مرگ هم وطنان در زلزله غرب کشور، بیان کرد: با مسرت نهادهای اجتماعی و سیاسی و نظامی شهرستان اهر برای جمع آوری مساعدت های مردم جهت ارسال به منطقه های زلزله زده استان کرمانشاه مشارکت بسیاری مطلوبی داشتند.

تشکیل پنج تیم مهارتی برای تحقق اقتصاد پایداریی در اهر

به گزارش خبرگزاری ایونا، زاهد محمودی صبح دیروز جمعه در نشست شورای اداری شهرستان اهر که با حضور استاندار آذربایجان شرقی برگزار گردید با تسلیت مرگ هم وطنان در زلزله غرب کشور، بیان کرد: با مسرت نهادهای اجتماعی و سیاسی و نظامی شهرستان اهر برای جمع آوری مساعدت های مردم جهت ارسال به منطقه های زلزله زده استان کرمانشاه مشارکت بسیاری مطلوبی داشتند درحالی که اهری ها سال ۹۱ زلزله زا تجربه کرده بودند و حالا اکثر از تمام در درد و رنج مردم این منطقه های آگاهی دارند.

وی با اشاره به اینکه اشتغال و معیشت مردم که از فرمایشات مقام معظم رهبری و تأکیدات ریاست جمهوری بوده در جزو اولویت های اداره ارشد شهرستان اهر واقع هست، اضافه کرد: ارزشمند ترین رویکرد و برنامه ما در این شهرستان تحقق اقتصاد پایداریی و احداث اشتغال توأم با تأمین معیشت مردم هست.

حمایت از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در شهرستان اهر

فرماندار شهرستان اهر پشتیبانی از سرمایه گذاران و تولیدکننده را از دیگر رویکردهای دولت تدبیر و امید در این شهرستان بیان کرد، بیان کرد: تشکیل پنج تیم مهارتی برای تحقق اقتصاد پایداریی، فعال نمودن ستاد فرماندهی اقتصاد پایداریی و عملیاتی کردن هسته های کلیدی سند تدبیر و پیشرفت از ارزشمند ترین برنامه های دستگاه های اعمالی شهرستان اهر هست.

محمودی بابیان اینکه برطرف موانع تولید هم در اشتغال زایی و هم در رونق تولید در شهرستان اهر تأثیرگذار هست، ابراز داشت: تکمیل پروژه بزرگراه اهر – تبریز یکی از ارزشمند ترین و حیاتی ترین پروژه های زیرساختی منطقه ارسباران بوده چراکه یکی از موانع کلیدی عدم پیشرفت منطقه ارسباران به خصوص شهرستان اهر شمرده می گردد که امیدواریم با قول استاندار این بزرگراه تا انتهاء سال جاری به بهره برداری می رسد.

فرماندار شهرستان اهر در انتهاء افزود: شهرستان اهر با پتانسیل هایی که در حوزه دامداری و کشاورزی دارد به عنوان قطبی در استان و منطقه مطرح هست و در این راستا نیازمند احداث صنعت ها مبدلی هستیم که با مسرت با ورود سرمایه گذاران قسمت خصوصی قسمتی از نیازهای صنعت ها مبدلی قسمت دامداری و کشاورزی منطقه مرتفع می گردد.

تحقق اقتصاد پایداریی توطئه های دشمن را در راستای اقتصادی خنثی می کند

امام جمعه اهر نیز در این نشست بیان کرد: همان اندازه ای که موشک های ایران در مقابل دشمنان بازدارندگی دارد علاوه بر آن تحقق اقتصاد پایداریی نیز توطئه های دشمن را در جهت غیر کارآمد نشان دادن نظام اسلامی را خنثی می کند.

آ

دشمن به دنبال براندازی نظام است

حاجی زاده بابیان اینکه احداث تنگنا برای دولت و ملت ایران و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اغراض پلید بدخواهان نظام اسلامی هست، بیان کرد: مسئله اشتغال و معیشت ارزشمند هست و در طول سال های موخر مقام معظم رهبری شعار سال را بر مبنای اقتصاد پایداریی انتخاب می کنند و اینکه سال کنونی تولید و اشتغال به شعار سال اضافه شده به منزله آن هست که رهبری از مشکلات مردم و تولیدکنندگان اطلاع دارند.

انتهای پیام/
منبع: شلمچه نیوز

نـظـرات