کـد خبـر : 8303
تـاریخ انتـشـار : ۲۴ آبان ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۳:۳۱ ب.ظ
نسـخه چاپـی

معاون آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی: اجرای طرح «نماز» در مدارس خراسان‌جنوبی/طرح نوجوان سالم اجرا می‌شود

معاون آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی از اجرای طرح نماز، نظام مراقبت اجتماعی از دانش‌آموزان، در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مدارس استان خبر داد.

معاون آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی: اجرای طرح «نماز» در مدارس خراسان‌جنوبی/طرح نوجوان سالم اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری ایونا، مهدی گلدانی صبح سه شنبه در همایش هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی در مدارس خراسان جنوبی بیان کرد: در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی طرح های خوبی در مدارس استان اجرایی می شود.

وی از اجرای طرح نماز در مدارس خبر داد و گفت: اجرای طرح «نوجوان سالم» از دیگر طرح ها اجرایی در مدارس خراسان جنوبی است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه دانش آموزان، اولیاء و معلمان از دیگر اقدامات مبارزه با آسیب های اجتماعی به خصوص اعتیاد است.

وی ادامه داد: در این کارگاه ها به مباحثی مانند روش های خودمهارتی، مهارت جرات ورزی، مهارت دوست یابی و آسیب های فضای مجازی پرداخته می شود.

گلدانی بیان کرد: تاکنون چهار هزار و ۵۰۰ کتاب  و شش هزار کتابچه آموزشی پیرامون آسیب های اجتماعی چاپ و در مدارس خراسان جنوبی توزیع شده است.

وی با اشاره به هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی در مدارس بیان کرد: قرائت میثاق نامه، برگزاری کارگاه های آموزشی، راهپیمایی و سخنرانی از جمله برنامه های این هفته است.

گلدانی ادامه داد: ساخت و پخش انیمیشن متناسب با قشر دانش آموزی از دیگر برنامه های اجرایی است که با زبان ساده با دانش اموزان ارتباط برقرار می کند.

انتهای پیام/
منبع: مهر

نـظـرات