کـد خبـر : 22666
تـاریخ انتـشـار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۳۰ ق.ظ
نسـخه چاپـی

حجت الاسلام نصیری:

مهارت آموزی، اصلی مهم برای آغاز و پایداری زندگی مشترک است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد مشهد گفت: انسان در تمام ابعاد زندگی نیاز به آموزش دیدن و مهارت آموزی دارد و در همین راستا وقتی قرار است برای لحظه به لحظه زندگی دنیوی و اخروی خود شریک انتخاب کند.

مهارت آموزی، اصلی مهم برای آغاز و پایداری زندگی مشترک است

به گزارش خبرگزاری ایونا، حجت الاسلام والمسلمین مجید نصیری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد مشهد در مراسم افتتاحیه شانزدهمین کاروان ازدواج دانشجویی سال ۹۶ که در رواق مطهر حضرت زهرا(س) بارگاه منور رضوی برگزار شد، ضمن قرائت پیام مقام معظم رهبری به زوج های جوان، به بیان توصیه هایی خطاب به آن ها پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین نصیری، با اشاره به نقش مهم آموزش و کسب مهارت در پایداری زندگی مشترک، اظهار کرد: انسان در تمام ابعاد زندگی نیاز به آموزش دیدن و مهارت آموزی دارد و در همین راستا وقتی قرار است برای لحظه به لحظه زندگی دنیوی و اخروی خود شریک انتخاب کند، به طریق اولی به کسب مهارت های لازم نیازمند است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد مشهد، افزود: هم برای آغاز زندگی مشترک و هم برای مدیریت روابط زوجین، آموزش هایی وجود دارد تا زوجین بدانند چگونه این علقه ای را که به واسطه عقد ازدواج بین آن ها وجود دارد، محکم نگاه دارند.

وی در پایان با اشاره به نکات مهم و راهبردی موجود در پیام مقام معظم رهبری خطاب به زوج های جوان، خاطرنشان کرد: تک تک کلمات این پیام را سرلوحه زندگی خود قرار دهید و در کنار همسرتان با خوشی و شادمانی زندگی کنید.

انتهای پیام/

نـظـرات