کـد خبـر : 22649
تـاریخ انتـشـار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۴۵ ق.ظ
نسـخه چاپـی

مدیرکل اداره آموزش فنی و حرفه‌ای استان یزد:

اجرای طرح «مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی» از سال آینده با جدیت بیشتری در استان یزد دنبال می‌شود

مدیرکل اداره آموزش فنی و حرفه‌ای استان یزد با اشاره به‌ضرورت آشنا کردن مهارت جویان بامهارت های لازم محیط کار، افزود: اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی از سال آینده با جدیت بیشتری در استان یزد دنبال می‌شود.

اجرای طرح «مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی» از سال آینده با جدیت بیشتری در استان یزد دنبال می‌شود

به گزارش خبرگزاری ایونا، علی افضلی در نشست هجدهمین کارگروه تخصصی اشتغال استان یزد در محل سالن کوثر استانداری با اشاره به اینکه اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی با مشکلاتی مواجه بود و مورد استقبال واحدهای پذیرنده قرار نگرفت، افزود: با ابلاغیه‌های جدید صورت گرفته از سوی سازمان تأمین اجتماعی مشکلات و دغدغه‌هایی که پیش از این وجود داشت، برطرف شده است.

مدیرکل اداره آموزش فنی و حرفه‌ای استان یزد با اشاره به اینکه تعهد استان یزد در راستای اجرای این طرح، آموزش مهارت‌های لازم به ۸۱۰ نفر است، تصریح کرد: با برطرف شدن موانع موجود این طرح در سال آینده با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

افضلی با تاکید بر اینکه آموزش مهارت‌های کافی و کارآمد به جوانان باید موردتوجه بیشتری قرار بگیرد، اظهار داشت: تربیت نیرویی که مهارت‌های لازم شغلی را داشته باشد از اولویت‌های این سازمان است و در تمامی آموزش‌ها باید به این نکته توجه شود که موارد آموزشی کاربردی و موردنیاز باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی گامی مؤثر در این راستا است که باید مورد حمایت جدی قرار بگیرد.

انتهای پیام/

نـظـرات