کـد خبـر : 22563
تـاریخ انتـشـار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۴:۵۶ ب.ظ
نسـخه چاپـی

دکتر علی فتح طاهری:

با احداث ساختمان جدید دانشگاه بخش‌های کارآفرینی، کارگاه‌های آموزشی و مراکز رشد فعال خواهد شد

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در آیین افتتاح ساختمان جدید دانشگاه اظهار داشت: در ساختمان قبلی به دلیل محدودیت فضای فیزیکی نمی‌توانستیم بخش‌های کارآفرینی، کارگاه‌های آموزشی و مراکز رشد را فعال کنیم و امیدواریم با احداث این ساختمان و به کمک سازمان مرکزی دانشگاه و استانداری این امر محقق شود.

با احداث ساختمان جدید دانشگاه بخش‌های کارآفرینی، کارگاه‌های آموزشی و مراکز رشد فعال خواهد شد

به گزارش خبرگزاری ایونا، دکتر علی فتح طاهری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین روز یکشنبه ۲۰ اسفندماه در آغاز مراسم افتتاح ساختمان جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گفت: با احداث این ساختمان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خوبی در استان ایجاد شده است.

دکتر علی فتح طاهری افزود: تأسیس این ساختمان از سال ۹۱ آغاز شد ولی به‌ واسطه مشکلاتی ناتمام مانده بود که با تلاش‌های صورت گرفته در سال جاری احداث ساختمان از سرگرفته شد و با حمایت‌های مالی و معنوی ریاست عالی دانشگاه هم ‌اکنون با تجهیزات کامل افتتاح شد.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در خصوص ویژگی‌های ساختمان جدید دانشگاه با اشاره به زیربنای ۳۵۰۰ متری آن یادآور شد: در ساختمان قبلی به دلیل محدودیت فضای فیزیکی نمی‌توانستیم بخش‌های کارآفرینی، کارگاه‌های آموزشی و مراکز رشد را فعال کنیم و امیدواریم با احداث این ساختمان و به کمک سازمان مرکزی دانشگاه و استانداری از ظرفیت‌های موجود در استان برای تحقق این امر استفاده کنیم.

گفتنی است در استان قزوین بیش از ۷ هزار و پانصد دانشجو در ۱۸ مرکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مشغول به تحصیلند.

انتهای پیام/

نـظـرات