کـد خبـر : 22183
تـاریخ انتـشـار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۳۳ ق.ظ
نسـخه چاپـی

پایان اسفند؛

آخرین مهلت ثبت نام جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع

دبیر اجرایی چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی پایان اسفندماه را آخرین مهلت ثبت نام در این جشنواره ذکر کرد.

آخرین مهلت ثبت نام جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع

به گزارش خبرگزاری ایونا، محمدحسین رضایی گفت: جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی با هدف ارتقا و توسعه فرهنگ قرآنی در میان دانشجویان امسال نیز با حضور گسترده دانشجویان در استان های مختلف برگزار می‎شود.
وی افزود: این جشنواره در سطح مدرسان و کارکنان نیز در پنج بخش آوایی(شفاهی)، معارفی(کتبی)، پژوهشی، هنری، آوایی(شفاهی) رشته های قرائت به روش تحقیق، قرائت به روش ترتیل، حفظ پنج و ۱۵ جزء و حفظ کل قرآن کریم، بخش معارفی(کتبی) در رشته های آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم ، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، آشنایی با سیره معصومین(ع)، و بخش پژوهشی در رشته های مقاله قرآن و عترت، ترجمه و تالیف کتاب؛ بخش هنری، رشته خوشنویسی؛ و بخش ادبی، رشته شعر برگزار می شود.
وی بیان کرد: این جشنواره در دو سطح استانی و کشوری در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می‌گردد. مرحله استانی جشنواره در فروردین و اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ و مرحله کشوری جشنواره، در تابستان سال ۱۳۹۷ در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.
گفتنی است مهلت ثبت‌نام چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی تا آخرین روز اسفند۱۳۹۶ می‌باشد و ثبت‌نام نیز از طریق پایگاه ایتنرنتی دانشگاه به نشانی www.quran.uast.ac.ir انجام می شود.

انتهای پیام/

نـظـرات