کـد خبـر : 21929
تـاریخ انتـشـار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۹:۴۵ ق.ظ
نسـخه چاپـی

رسولی صدقیانی اظهار کرد:

جشنواره ورزش‌های همگانی دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان غربی برگزار شد

رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی آذربایجان غربی گفت: نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان آذربایجان غربی در ۵ رشته ورزشی از تاریخ ۱۶ اسفند ماه برگزار شد.

جشنواره ورزش‌های همگانی دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری ایونا، رسولی صدقیانی اظهار کرد: این جشنواره با حضور ۲۲۰ نفر از دانشجویان دختر و پسر، ۴۵ نفر از کارکنان زن و مرد مراکز آموزشی و ستاد استانی از تاریخ ۱۶ اسفند ماه به مدت ۴ روز در مجموعه ورزشی ولایت و همچنین مجتمع ورزشی دبیرستان استعدادهای درخشان ارومیه آغاز و در تاریخ ۱۹ اسفند ماه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد شور و نشاط در بین کارکنان دانشجویان عنوان کرد و افزود: در این جشنواره دانشجویان و کارکنان در ۵ رشته ورزشی فوتسال، تنیس روی میز، طناب کشی، طناب زنی و دارت با هم به رقابت پرداختند.

این مقام مسئول در خصوص نتایج مسابقات فوتسال کارمندان و دانشجویان بیان کرد: در بخش کارکنان تیم مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی مقام اول، تیم واحد استانی B مقام دوم و تیم مرکز علمی کاربردی شهرداری مقام سوم را از آن خود کردند.

وی ادامه داد: همچنین در بخش دانشجویان نیز تیم مرکز علمی و کاربردی خوی مقام اول و تیم مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی مقام دوم را کسب کردند.

صدقیانی با اشاره مسابقات طناب کشی همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا به صورت ویژه‌ای برگزار شد، تصریح کرد: در بخش بانوان دانشجو و کارکنان، تیم الف مرکز علمی و کاربردی جهاد کشاورزی ارومیه و تیم ب همین مرکز به ترتیب مقام اول و دوم را به خود اختصاص دادند، همچنین در بخش آقایان نیز تیم مرکز علمی و کاربردی جهاد کشاورزی ارومیه مقام اول، تیم مرکز استانی دانشگاه علمی و کاربردی مقام دوم و تیم مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی مقام سوم کارکنان و تیم الف مرکز علمی و کاربردی خوی مقام اول، تیم ب مرکز علمی و کاربردی خوی مقام دوم و جهاد دانشگاهی نیز مقام سوم در بخش دانشجویان را کسب کردند.

وی با بیان اینکه خانم‌ها گلی رفیع زاده و نشمیل امیری در رشته طناب زنی کارکنان به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند، ابراز کرد: آقایان رامین نوری از مرکز هنر دانشگاه علمی و کاربردی و محمد کریمی از مرکز جهاد کشاورزی در بخش دانشجویان مقام اول و دوم را از آن خود کردند همچنین خانم‌ها سیما دسترس نفر اول و فرشته زارع نفر دوم از مقام آوران این دوره از مسابقات در بخش دانشجویان بوده‌اند.

صدقیانی با اشاره به اینکه مسابقات تنیس روی میز دانشجویان و کارکنان در دو بخش تیمی و انفرادی برگزار شد، گفت: در بخش تیمی، تیم ستاد استانی دانشگاه علمی و کاربردی مقام اول، تربیت بدنی شهرستان ارومیه مقام دوم و تیم منتخب بنیاد شهید مقام سوم را از آن خود کردند و در بخش انفرادی نیز اقایان رسول آهنگر نفر اول جلیل طاهری نفر دوم و وحید سعید آبادی نفر سوم این دوره از مسابقات شدند.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی آذربایجان غربی ضمن ارزیابی مثبت اولین دوره از مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان و کارکنان اذعان کرد: در رشته دارت، آقایان صفری، شهبای، حسین زاده، بخش کارکنان و تقی زاده، امجدی، علیزاده در بخش دانشجویان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کرده‌اند.

وی در ادامه المیرا اسمعیلی را مقام آور رشته دارت بانوان دانشجو اعلام کرده و گفت: خانم‌ها سعیده یزدان جو مقام اول و فرانک امیرطالبی مقام دوم را کسب کردند.

انتهای پیام/

نـظـرات