کـد خبـر : 21921
تـاریخ انتـشـار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۹:۳۰ ق.ظ
نسـخه چاپـی

باحضور سرپرست معاونت سیاسی واجتماعی استاندار:

آئین تجلیل از جوان راه یافته به مسابقات جهانی ملی مهارت( ابوظبی)در استانداری سیستان و بلوچستان برگزارشد

طی مراسمی باحضور سرپرست معاونت سیاسی واجتماعی استاندار از آقای مصطفی اکبری جوان هم استانی راه یافته به مسابقات جهانی ملی مهارت( ابوظبی)در استانداری سیستان و بلوچستان تجلیل شد.

آئین تجلیل از جوان راه یافته به مسابقات جهانی ملی مهارت( ابوظبی)در استانداری سیستان و بلوچستان برگزارشد

به گزارش خبرگزاری ایونا، مراسم تجلیل از مصطفی اکبری جوان نخبه مهارتی استان در رشته ساخت وتولیدتیمی که به مرحله جهانی مسابقات ملی مهارت در ابوظبی راه یافته باحضورمهندس مرعشی معاون سیاسی اجتماعی استاندار ، سرپرست اداره کل فنی وحرفه ای استان معاونین اداره کل و مسئول برگزاری مسابقات خبرداد.

مرعشی سرپرست معاونت سیاسی واجتماعی استانداری در این مراسم وجود جوانان نخبه را مایه افتخار استان دانست و برضرورت حمایت نهادهای دولتی از آنها تاکید کرد.

مهردادجهاندیده نیزدراین آئین اظهارداشت: آقای اکبری باراهیابی به مرحله جهانی مسابقات ملی مهارت عنوان و جایگاه مهارت آموزی را به نمایندگی از استان سیستان و بلوچستان در کشور طنین انداز کرد.

وی آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای را قابلیت و مزیت دانست و گفت: آموزشهای مهارتی نیازی است که ما برای رونق اشتغال و کمک به جوانان در ورودآنها به بازار کار داریم و باعنایت به منویات وتاکیدات مقام معظم رهبری گسترش این آموزشها برای کمک به داشتن اقتصاد درون زا لازم و ضروری است.

گفتنی است مصطفی اکبری در مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت دررشته ساخت وتولید تیمی با کنارزدن رقبا به مرحله جهانی مسابقات در شهر ابوظبی راه یافت.

انتهای پیام/

نـظـرات