کـد خبـر : 21912
تـاریخ انتـشـار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۹:۳۴ ق.ظ
نسـخه چاپـی

همزمان با هفته منابع طبیعی و ایام درختکاری

ایجاد اولین باغ میوه با درختان بومی در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز

همزمان با هفته منابع طبیعی و ایام درختکاری و به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز مادر، روز جمعه ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۶ با همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز و انجمن حامیان توسعه خوزستان؛ اولین باغ میوه در محل محوطه مرکز احداث گردید.

ایجاد اولین باغ میوه با درختان بومی در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز

به گزارش خبرگزاری ایونا، همزمان با هفته منابع طبیعی و ایام درختکاری و به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز مادر، روز جمعه ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۶ با همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز و انجمن حامیان توسعه خوزستان؛ اولین باغ میوه در محل محوطه مرکز احداث گردید.

در این مراسم که با حضور مسولین و استقبال مردم و علاقه مندان به محیط زیست برگزار شد، پس از عرض خیر مقدم توسط مدیر روابط عمومی انجمن حامیان توسعه خوزستان و تقدیر از ریاست محترم مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز جناب آقای دکتر احمدی فر به جهت مشارکت و حمایت از این طرح، با اهدای چندین نهال میوه به نیت شهدای عزیز کشورمان مراسم آغاز گردید.

در ادامه مراسم، این باغ پس از رأي گيري به یمن روز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر بعنوان ” باغ مادر ” نامگذاری گردید.

همجنین به مناسبت گرامیداشت روز مادر هدایایی به رسم یادبود به مادران عزیزی که در این مراسم حضور داشتند (گل محبوب شب، یاس و محمدی) اهدا گردید.

در پايان این مراسم و پس از طرح مباحث علمي كاشت و نگهداري نهال مثمر توسط اساتيد، تعداد ٣٥٠ نهال ميوه توسط رياست مرکز جناب دکتر احمدی فر و فعالان محيط زيست کاشته شد.

انتهای پیام/

نـظـرات