کـد خبـر : 21848
تـاریخ انتـشـار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۴:۲۶ ب.ظ
نسـخه چاپـی

مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان خبر داد;

آموزش مهارت های فرزند پروری در مدارس استان سمنان

مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان از اجرای طرح مهارت های فرزند پروری به والدین و دانش آموزان در ۱۶ مدرسه این استان خبرداد.

آموزش مهارت های فرزند پروری در مدارس استان سمنان

به گزارش خبرگزاری ایونا، محمد دستورانی مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان از اجرای طرح مهارت های فرزند پروری به والدین و دانش آموزان در ۱۶ مدرسه این استان خبرداد و گفت: این کارگاه ها در راستای تفاهم نامه آموزش وپرورش با وزارت کشور، جمعیت هلال احمر و ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار می شود.

وی افزود: این تفاهم نامه کشوری در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی و به منظور اجرایی شدن برنامه های مقابله و کاهش آسیب های اجتماعی منعقد شده است.

مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان تصریح کرد: هم افزایی ظرفیت ها برای پیشگیری، کنترل وکاهش آسیب های اجتماعی دانش آموزان و توانمندسازی دانش آموزان در برابر آسیب های اجتماعی از مهمترین اهداف این کارگاه ها بوده است.

محمد دستورانی با بیان اینکه محور این طرح مقابله با اعتیاد است گفت: این طرح در ۱۰ مدرسه و ۶ مدرسه شبانه روزی استان اجرا می شود.

وی با اشاره بر توانمند سازی والدین در زمینه مهارتهای فرزند پروری افزود: با برگزاری جلسات آموزش فرزندپروری ویژه والدین علاوه بر تعامل بیشتر اولیای دانش آموزان با مربیان مدارس شاهد بهبود مشکلات رفتاری دانش آموزان ، پیشرفت تحصیلی آنان و همچنین بهبود روابط بین فردی خواهیم بود.

انتهای پیام/

نـظـرات