کـد خبـر : 21746
تـاریخ انتـشـار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۵۰ ق.ظ
نسـخه چاپـی

تولد پات چند زبانه در صنعت پرداخت ایران

جدیدترین نسخه پات، در چهارمین گردهمایی تبادل نظر رهبران ایران‌کیش رونمایی شد.

تولد پات چند زبانه در صنعت پرداخت ایران

به گزارش خبرگزاری ایونا، نابر اعلام شرکت کارت اعتباری ایران کیش، جدیدترین نسخه پات در چهارمین گردهمایی تبادل نظر رهبران ایران کیش رونمایی شد. قابلیت چند زبانه شدن در نسخه جدید این اپلیکیشن اضافه شده و اکنون زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی و ترکی در آن پشتیبانی می‌شود.

 

شهره آقابابایی قائم‌مقام معاونت فناوری اطلاعات و مدیر پروژه پات در این مراسم گفت: اتفاقات مهمی در سال ۹۶ برای اپلیکیشن پات افتاد، از جمله امکان خدمات‌دهی به روشندلان از هفته گذشته که قابلیتی منحصر به فرد به نسبت سایر اپلیکیشن‌ها است.

 

آقابابایی با اشاره به این که هر ماه یک قابلیت جدید به این اپلیکیشن اضافه می شود، گفت: با رونمایی از قابلیت چند زبانه شدن پات این شرکت تبلیغات پات را به فراخور هر منطقه آغاز می‌کند. وی با اشاره به قرعه‌کشی برای سفر به روسیه گفت: همزمان با ولادت حضرت فاطمه در ۱۸ اسفندماه قرعه‌کشی اعزام ۲۵ نفر از ۵۰ نفر به مسابقات جام‌جهانی به روسیه انجام و قرعه‌کشی برای ۲۵ نفر باقیمانده در فروردین و اردیبهشت ماه سال ۹۷ انجام می‌شود.

 

آقابابایی افزود: در روزهای نخست بهمن ماه ایران کیش جزو اولین psp هایی بود که امکان درخواست موجودی را در اختیار کاربران پات قرار داد.

 

وی در خصوص تاثیر کمپین تبلیعاتی این شرکت در رشد اپلیکیشن پات گفت: کمپین تبلیغاتی در سال ۱۳۹۶ حول پات شکل گرفت که نتایج خوبی داشت و در دو سه ماه اخیر در تعداد کاربران و در تعداد تراکنش‌ها رشد ۱۳۰ درصد تجربه شده است و پیش‌بینی می‌شود در اواسط سال ۹۷ جزو سه برند کشور در این حوزه باشیم.

 

در این مراسم همچنین از مشاوران روشندل ایران کیش که در نسخه نرم‌افزار پات ویژه روشندلان نقش داشتند قدردانی شد.

 

صادق فرامرزی مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش به عنوان ایده‌پرداز و مبدع نرم‌افزار پات برای روشندلان گفت: چند سالی است که به دلایلی افتخار آشنایی با انجمن روشندلان استان اصفهان راداشتم .ازطریق یکی از دوستانم دراین مدت متوجه توانایی حیرت‌انگیز این عزیزان شده بودم.

 

برای اولین بار اقداماتی را برای دستگاه‌های ای تی ام ویژه نابینایان انجام دادیم که چندان موفق نبود اما در شرکت ایران کیش و بعد از تهیه نسخه نرم‌افزاری اپلیکشینی پرداخت پات، به نظرم رسید که جای خالی سرویس مختص نرم‌افزار پرداخت برای روشندلان را باید پر کرد.

 

وی ادامه داد :خوشبختانه در نسخه نرم‌افزاری پات به خواستمان رسیدیم و موفق شدیم اولین نرم‌افزار پرداخت ویژه نابینایان را به کشور ارائه دهیم.

 

فرامرزی گفت: ما دراین اپلیکیشن از کمک سه نفر از کاشناسان که جزوروشندلان هستند برای پیش بردن امور این امکان در پات استفاده کردیم، مرحله به مرحله امورفنی و نرم‌افزاری این کار در داخل ایران کیش تهیه شد و امروز جادارد از مشاوران روشندلمان که مارا دراین امر یاری رساندند قدردانی کنیم.

 

انتهای پیام/

نـظـرات