کـد خبـر : 21707
تـاریخ انتـشـار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۲:۰۶ ب.ظ
نسـخه چاپـی

محمدحسین امید

مناظره های دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی در سطح کشوری برگزار می شود

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اشاره به برگزاری نخستین دوره رقابت های مناظره دانشجویی اشتغال و کارآفرینی این دانشگاه گفت: در راستای شعار ارتقا کیفیت دانشگاه ها، از سال آینده مسابقه ها و مناظره های دانشجویی در سطح ملی برگزار می شود.

مناظره های دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی در سطح کشوری برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری ایونا، محمدحسین امید در آیین تجلیل از تیم های مناظره دانشجویی اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی کشور در بندرعباس اظهار داشت:

برگزاری این مسابقه در راستای تلاش برای ایجاد فضای نقد عالمانه و منصفانه در بخش های مختلف به خصوص حوزه کارآفرینی و اشتغال بسیار مهم است.
وی در این رابطه از ارائه تخفیف ۱۵ درصدی در شهریه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شرکت کننده در این رقابت ها خبر داد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی هم چنین با اشاره به طرح های توسعه سواحل مکران و نقش دانشگاه ها، گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی در بخش آموزش های مهارتی آمادگی دارد با طرح توسعه سواحل مکران و نیازهای استان هرمزگان همکاری کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز تخصصی بودن و طرح ایده های جدید و نو را یکی از ویژگی های مهم این مناظره های دانشجویی با رعایت فضای سالم نقد در فضای دانشگاه عنوان کرد.

بهزاد بهرامی نسب بیان داشت: آموزش و تربیت داوران مناظره های دانشجویی نیز در دستور کار حوزه معاونت های فرهنگی و آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قرار می گیرد.

نخستین دوره رقابت های مناظره دانشجویی اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی کشور با شرکت ۲۲ تیم دانشجویی سراسر کشور از ۱۳ تا ۱۶ اسفند در هتل هما بندرعباس برگزارشد.

 

انتهای پیام/

نـظـرات