کـد خبـر : 21658
تـاریخ انتـشـار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۸:۴۳ ق.ظ
نسـخه چاپـی

نشست ادبی

کارگاه و نشست تخصصی شعر کوتاه معاصر برگزار شد+تصاویر اختصاصی

کارگاه و نشست تخصصی شعر کوتاه معاصر با سخنرانی “علیرضا بهرئی”، “دکتر رضا معتمد” و “دکتر عبدالله رئیسی” و شعرخوانی تعدادی از شاعران استان در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر، پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۶ برگزار گردید.

کارگاه و نشست تخصصی شعر کوتاه معاصر برگزار شد+تصاویر اختصاصی

به گزارش خبرگزاری ایونا، کارگاه و نشست تخصصی شعر کوتاه معاصر با سخنرانی “علیرضا بهرئی”، “دکتر رضا معتمد” و “دکتر عبدالله رئیسی” و شعرخوانی تعدادی از شاعران استان در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر، پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۶ برگزار گردید.

در کارگاه تخصصی شعر کوتاه معاصر که صبح پنجشنبه از ساعت نه تا دوازده برگزار شد، شاعران کوتاه سرا استان سروده های خود را خوانده و منتقدین به نقد و بررسی شعرها پرداختند.

در نشست تخصصی نیز که از ساعت ۱۵ تا ۱۸ برگزار شد، دکتر رضا معتمد، علیرضا بهرئی و دکتر عبدالله رئیسی درباره شعر کوتاه معاصر سخنرانی کردند و پس از آن نیز شعرخوانی انجام گرفت.

در بخش شعرخوانی “کامبیز کشاورز”، “سمیه کوکبی”، “کتایون حسن ابراهیمی”، “شقایق حسین پور”، “فریبا ذاکری”، “دریا افکار آزاد”، “اسدالله حمیدی”، “علیرضا سیروس”، “فریده خدادادی”، و… شعرهای کوتاه خود را در قالب دوبیتی، رباعی، پریسکه، هایکو، سه گانی، و… قرائت کردند.

قابل ذکر است در کارگاه تخصصی شعر کوتاه معاصر بحثی جدی و چالشی بین حاضرین شکل گرفت و شاعران مدعو، دیدگاه خود را درباره قالب های نوظهور کوتاه و رد برخی از دیدگاه ها بیان کردند.

در پایان نشست از دکتر بهرئی، دکتر رئیسی، دکتر معتمد از طرف دانشگاه علمی کاربردی تقدیر صورت گرفت.

انتهای پیام/

نـظـرات