کـد خبـر : 21650
تـاریخ انتـشـار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۸:۳۰ ق.ظ
نسـخه چاپـی

در کرمان؛

جشن بزرگ روز مادر و همایش مهارت های زندگی جوانان

جشن بزرگ روز مادر و همایش مهارت های زندگی جوانان با استقبال ۴۰۰ نفری مردم به همت مؤسسه مردم نهاد کلبه آسمانی کرمان برگزار شد.

جشن بزرگ روز مادر و همایش مهارت های زندگی جوانان

به گزارش خبرگزاری ایونا، رامین عبدلی، دبیر مؤسسه مردم نهاد کلبه آسمانی با تبریک فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه «سلام الله علیها» و روز مادر به تشریح برنامه های جشن و همایش پرداخت و گفت: در راستای اهداف مؤسسه طبق برنامه ریزی سالانه و با تبلیغات گسترده در سطح شهر اقدام به برگزاری همایش مهارت های زندگی و جشن روز مادر گرفتیم تا بدین ترتیب به مقام حضرت فاطمه زهرا (س) عرض ادب داشته باشیم.

وی افزود: در ابتدای این برنامه دکتر ویدا سادات رضوی، عضو هئیت عملی دانشگاه آزاد کرمان و متخصص روانشناسی در رابطه با گام های ازدواج سخنرانی کرد که با استقبال خوب شرکت کنندگان مواجه شد.

دبیر اجرایی همایش مهارت های زندگی و جشن روز مادر تصریح کرد: این جشن بزرگ با استقبال بیش از ۴۰۰ نفری مردم و با حضور هنرمندان محبوب کرمانی و اجرای برنامه های شاد و متنوع ادامه پیدا کرد.

عبدلی یادآور شد: به منظور جبران گوشه ای از زحمات و ایثار مادران شهدا، در این همایش از مادر بزگوار “لنگری زاده”، نخستین شهید بسیجی جوان مدافع حرم کرمان تجلیل شد.

وی گفت: در حاشیه جشن روز مادر و همایش مهارت های زندگی جوانان، نمایشگاه عکسی از گام های ازدواج و زندگی برپا شد.

عبدلی افزود: از طرف معاونت فرهنگی و امور جوانان، یک بسته فرهنگی حاوی فیلم سینمایی پهلوان که زندگی و شهادت خلبان سید حسین حسینی از نیروهای ارتش جمهوری اسلامی و ورزشکار کرمانی را بازگو می کند به شرکت کنندگان اهدا شد.

وی تصریح کرد: اجرای مسابقه و تقدیر از نفرات برتر با اهدا جوایز از دیگر برنامه های این همایش بود.

عبدلی در ادامه از حمایت های بی دریغ مدیر کل ورزش و معاونت فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان استان کرمان تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

نـظـرات