کـد خبـر : 21504
تـاریخ انتـشـار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۴:۲۸ ب.ظ
نسـخه چاپـی

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه:

آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد نقش موثری در مهارت افزایی جوانان شهرستان گناوه دارند

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه در بازدید از آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای بانوی شرقی شهرستان گفت: آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد نقش اثرگذاری در توسعه و ترویج آموزش های فنی و مهارتی ایفا می کنند.

آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد نقش موثری در مهارت افزایی جوانان شهرستان گناوه دارند

به گزارش خبرگزاری ایونا، عباس حقیقی اظهار داشت: آموزشگاه های آزاد بازوی توانمند سازمان آموزش فنی و حرفه ای محسوب می شوند که با شناسایی نقاط ضعف و رفع آنها و برجسته سازی نقاط قوت، زمینه خدمات رسانی هرچه بیشتر و بهتر را فراهم می کنند.

وی با بیان اینکه آموزشگاه ها می توانند در بحث اشتغال نیز تاثیرگذار باشند، افزود: نخستین تاثیرگذاری این آموزشگاه ها، کم کردن تصدی گری دولت و اعتماد به بخش خصوصی است.

حقیقی سیاست سازمان را سپردن آموزش به بخش خصوصی دانست و اظهار کرد: باید در راستای بالا بردن کیفیت آموزش اهتمام داشته باشیم و فقط به فکر درآمد زایی نباشیم و در راستای تقویت آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای تلاش بیشتری انجام دهیم.

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه با اشاره به نقش مهارت آموزی و آموزش های فنی و نیز تعامل با بخش خصوصی برای کارآفرینی تصریح کرد: بهره گیری از ظرفیت های موجود بخش خصوصی و غیردولتی برای توسعه آموزش های فنی و حرفه ای ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: اگر بخش خصوصی بخواهد در توسعه مهارت آموزی موفق باشد باید تعامل خود را با مراکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی بیشتر کرده ،نه اینکه بخش دولتی را رقیب خود بداند.

انتهای پیام/

نـظـرات