کـد خبـر : 21475
تـاریخ انتـشـار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۳:۲۷ ب.ظ
نسـخه چاپـی

تقدیر از ۲۶ تیم دانش‌آموزی و ۱۴ تیم دانشجویی در مسابقات رباتیک

با پایان یافتن هفتمین رقابت‌ رباتیک دانشگاه امیرکبیر از برگزیدگان این رقابت تقدیر به عمل آمد.

تقدیر از ۲۶ تیم دانش‌آموزی و ۱۴ تیم دانشجویی در مسابقات رباتیک

به گزارش خبرگزاری ایونا، با برگزاری مراسمی با حضور مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان و مسئولان دانشگاه امیرکبیر از برگزیدگان هفتمین رقابت رباتیک دانشگاه امیرکبیر تقدیر به عمل آمد.

 

برگزیدگان به شرح ذیل است:

برگزیدگان بخش دانش‌آموزی
لیگ ماموریت غیرممکن (پرایمری)
مقام اول: تیم A.T.A Primary موسسه اندیشه مهر علامه طباطبایی
مقام دوم: تیم رایمند ۲ پرایمر
مقام سوم: علامه حلی ملارد پرایمری -C

در بخش رقابت فنی این لیگ تیم “ایران مستقل” به عنوان تیم برگزیده معرفی شد.

لیگ ماموریت غیرممکن (سکندری)
مقام اول: تیم رایمند سکندری
مقام دوم: تیم Robowar B۳ از مدرسه رباتیک امیرکبیر
مقام سوم: تیم تسلا از مدرسه رباتیک امیرکبیر

در بخش رقابت فنی این لیگ تیم Allameh Tabatabaei Secondry از دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی و تیم Besat Genius Secondary به عنوان تیم‌های برتر انتخاب شدند.

لیگ خلاقیت در رباتیک
مقام اول: تیم پازل از مجتمع آموزشی ستوده
مقام دوم: تیم “قهرمانان جهان” از مدرسه رباتیک امیرکبیر
مقام سوم: تیم آی‌سی‌آر

لیگ ربات‌های ترابری هوشمند
مقام اول: تیم Sama a۱ از دبیرستان سماء
مقام دوم: تیم Kh.transports ۱ از دبیرستان خضرا

در بخش رقابت‌های فنی تیم برتر از آن تیم “کاوش” از دبیرستان قلم شد.

لیگ ربات‌های امداد و مدیریت بحران شهری
مقام اول: تیم دانش A از دبیرستان دوره اول دانش قلهک
مقام دوم: تیم دانش B از دبیرستان دوره اول دانش قلهک
مقام سوم: تیم آریانا نصر از آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آریا نصر البرز

در بخش رقابت فنی این لیگ تیم خاتم و سلام دبیاجی از دبیرستان دوره اول خاتم و دبیرستان دئره دوره سلام دیباجی به عنوان تیم‌های برتر معرفی شدند.

لیگ المپیک ربات‌های چرخدار
مقام اول: تیم سلام دیباجی از دبیرستان دوره دوم سلام دیباجی
مقام دوم: تیم سلام صدر از دبیرستان دوره اول سلام صدر
مقام سوم: تیم دانش B از دبیرستان دوره اول دانش قلهک

لیگ ربات‌های جنگنده هوشمند
مقام اول: تیم صدرا ربات ۱ از آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا
مقام دوم: تیم G۲RF۱ از مدرسه متوسطه دوره دوم گلبانگ
مقام سوم: تیم VCC از دبیرستان رضا واسقی

لیگ ربات‌های انسان نما دانش‌آموزی
مقام اول تیم NIVIN از دبیرستان مهرنامی
مقام دوم MRS(PisRobat)
مقام سوم تیم Optimus

در بخش رقابت های فنی تیم Roboma از مدرسه رباتیک دانشگاه امیرکبیر، تیم Eagle، Kings و AVA به عنوان تیم های برتر شناخته شدند.

لیگ ربات‌های نمایشی
مقام اول تیم A@A از دبیرستان شهید مهدوی کرمان
مقام دوم تیم آریانانصر ربات ۳ از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد آریانانصر ربات
مقام سوم تیم ندای زهرا از مجتمع فرهنگی آموزشی ندای زهرا

برگزیدگان بخش دانشجویی

لیگ ربات‌های انسان‌نما سایز کودک
مقام اول: تیم Snobots  از کشور کانادا
مقام دوم تیم AUTMan از دانشگاه صنعتی امیرکبیر
مقام سوم: تیم TauraBots از کشور برزیل

لیگ ربات‌های انسان‌نما سایز نوجوان
مقام اول: تیم Snobots  از کشور کانادا
مقام دوم: تیم AUTMan از دانشگاه امیرکبیر
مقام سوم: تیم ZSTT از کشور تایوان

لیگ ربات‌های پرنده
مقام اول: تیم SAMAUAV از دانشگاه آزاد واحد جنت‌آباد
مقام دوم: تیم ثامن
مقام سوم: تیم HUMAY

لیگ چالش ربات‌های چرخدار
در این لیگ هیچ تیمی حایز رتبه اول نشد.
مقام دوم: تیم ARC دانشگاه امیرکبیر
مقام سوم: تیم AUTROT از دانشگاه امیرکبیر

در بخش رقابت های فنی تیم Triebot برتر شناخته شد.

لیگ ربات‌های نمایشی
مقام اول: تیم Etopia از دانشگاه علم و صنعت
مقام دوم: تیم AUTMan از دانشگاه امیرکبیر
مقام سوم: تیم Spherical Robot

انتهای پیام/
منبع:

نـظـرات