کـد خبـر : 21417
تـاریخ انتـشـار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۵۷ ق.ظ
نسـخه چاپـی

با حضور ستاری در مصلای تهران صورت می‌گیرد؛

حضور ۱۰هزار شرکت‌کننده در مصاحبه شغلی دانش‌بنیان

بزرگترین مصاحبه شغلی ایران، روز چهارشنبه، ۱۶ اسفندماه در محل مصلای تهران با بازدید دکتر سورنا ستاری، معاون‌ علمی‌وفناوری رییس‌جمهور برگزار خواهد شد.

حضور ۱۰هزار شرکت‌کننده در مصاحبه شغلی دانش‌بنیان

به گزارش خبرگزاری ایونا، این رویداد که از ماه‌ها پیش در سراسر کشور با بیش از صد هزار داوطلب شروع به کارکرده بود، اکنون بعد از برگزاری دو مرحله و هفت رویداد استانی با ۱۰ هزار مصاحبه شغلی به نقطه نهایی خود رسیده است.

اولین آزمون ملی استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان با تکیه بر تجارب موفق داخلی و بین‌المللی طراحی شده است. سنجش دانش‌ها و مهارت‌ها متناسب با ارزیابی و تحلیل نیاز بیش از ۱۰۰۰ شرکت ارزیابی می‌شود.

اولین آزمون ملی استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان در ۲۶۶ عنوان پرکاربرد شغلی برگزارشده است. در این آزمون داوطلبان در هشت دسته شغلی ازجمله اجرایی و فنی، بهداشت، درمان و مراقبت، خدماتی و رفاهی و آموزشی، طراحی و رسانه‌ای، بازاریابی و فروش، فناوری اطلاعات، مهندسی، مدیریت و مالی، حقوقی و اداری سنجیده خواهند شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه اولین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان، پس از این مرحله، فرآیند معرفی داوطلبان پذیرفته‌شده به شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان آغاز خواهد شد.

 

انتهای پیام/

نـظـرات