کـد خبـر : 21282
نسـخه چاپـی

چگونه از مزایای برون سپاری کار بهره مند شویم

مزایای کلی برون سپاری را در نظر بگیرید. دریافت خدمات تخصصی در هزینه ی پایین تر، افزایش رونق کسب و کار، صرفه جویی در هزینه، تحویل سریع، بهره وری بیشتر، مزیت رقابتی در کسب و کار، و زمان کافی برای تمرکز بر روی کسب و کار اصلی و خیلی چیزهای دیگر از منافع برون سپاری هستند.

چگونه از مزایای برون سپاری کار بهره مند شویم

به گزارش خبرگزاری ایونا، ارزش آن را از نظر هزینه بررسی کنید. یکی از بزرگترین مزایای استفاده از برون سپاری به ویژه به استان های محروم هزینه است. استان های کوچک و کمتر توسعه یافته نسبت به پایتخت می توان منبع عظیمی از جوانان با استعداد را یافت که می توانند خدماتی بسیار عالی با حداقل هزینه را نسبت به پایتخت یا شهرهای بزرگ تر ارائه کنند. در این صورت هم از تخصص حرفه ای افراد بهره مند شده اید و هم در استان های محروم اشتغال زایی کرده اید. به هر حال هزینه ی زندگی در استان های کوچک بسیار کمتر از تهران و شهرهای بزرگی نظیر اصفهان و مشهد است و بنابراین افراد در ازای حقوق کمتری نیز کار می کنند.

از تفاوت زمانی بهره بگیرید. تفاوت زمانی شما با محل برون سپاری کار می تواند سود زیادی عاید شما کند. این امر به معنی ان است که وقتی شما خواب هستید یا زمان استراحت شما فرارسیده است، شرکت شما همچنان در حال کار است و به نوعی از ۲۴ ساعت روز استفاده کرده اید. برای این کار می توانید دانشجویان هم وطن در سایر کشورها را بیابید و هم خودتان از مزیت کار ۲۴ ساعته استفاده کنید و هم به آنها در تامین هزینه ها کمکی بکنید. یافتن این دانشجویان با توسعه ی شبکه های اجتماعی و امکان تبلیغ برای جذب افراد و مصاحبه ی آنلاین کار سختی نیست.

سود شرکت خود را افزایش دهید. برون سپاری شرکت را به افزایش سود و سطح بهره وری می رساند. گاهی به جهت فقدان نیروی کار کافی یا منابع مجبور می شوید، سفارش ها را قبول نکنید. با برون سپاری این مشکل حل می شود. می توانید بر کارهای اصلی تمرکز کنید و کارهای سفارشی کوچک را به سایرین بسپارید. یا سفارش های بزرگ را تقسیم کنید و سریع تر به پول خود برسید. با برون سپاری می توان پول صرف شده در نیروی کار، زیرساخت و منابع لازم برای تسهیل کارکرد افراد را پس انداز کرد و در جاهای دیگر سرمایه گذاری کرد. در واقع اگر قرار بود از نیروی داخلی استفاده کنید باید اتاقی در اختیار وی قرار می دادید، این امر یعنی اجاره یا خرید فضای بزرگ تر. کامپیوتر یا دستگاهی را برای وی خریداری می کردید که یعنی هزینه ی بیشتر. اما برون سپاری به معنی این است که فرد باید فضا و امکانات را خود فراهم کند و تنها بر سفارش شما متمرکز شود. پس می توانید پول لازم برای اجاره ی مکان یا تجهیزات را در بخش های دیگر سرمایه گذاری کنید.

سرعت کار را افزایش دهید. تحویل سریع تر سفارش به معنی قبول سفارشات بعدی است. وقتی یک تنه سرگرم پروژه ی بزرگی باشید، مطمئنا از کارهای دیگی عقب می مانید. با تقسیم و تحویل سریع تر کار می توانید رضایت مشتری را از خود افزایش داده و کارهای بیشتری را قبول کنید که خود به معنی سود بیشتر است.

 

انتهای پیام/

نـظـرات