کـد خبـر : 21244
تـاریخ انتـشـار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۴:۱۰ ب.ظ
نسـخه چاپـی

تورنادو تا ۳۰ فروردین ۹۷ در تمام ایران

انارستان از بسته‌های ویژه اینترنت کودک و نوجوان رونمایی کرد

جشنواره تورنادوی «انارستان» عنوان یک طرح ۵۰ روزه فروش ویژه بسته‌های اینترنتی است که همراه اول برای مشترکان سیم‌کارت‌های کودک و نوجوان انارستان برگزار می‌کند.

انارستان از بسته‌های ویژه اینترنت کودک و نوجوان رونمایی کرد

به گزارش خبرگزاری ایونا، در جشنواره تورنادوی انارستان که از ۱۰ اسفند ۹۶ آغاز شده و تا ۳۰ فروردین ۹۷ ادامه دارد، سبد بزرگی از بسته‌های متنوع اینترنت نسل چهارم به مشترکان سیم‌کارت‌های انارستانی ارائه می‌شود، بسته‌هایی با حجم‌های مختلف و متنوع که به‌صورت هفتگی، یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله با تخفیف استثنایی در این سبد قرار گرفته‌اند.

 

سیم‌کارت انارستان، یک سیم‌کارت اعتباری برای کودکان و نوجوانان در گروه سنی ۶ تا ۱۸ سال است. ویژگی مهم این سیم‌کارت ها برخورداری از «اینترنت دوستدار کودک» است.

دریافت و فعالسازی سیم‌کارت انارستان رایگان است. برای دریافت سیم‌کارت انارستان کافی است عدد ۲۲۰ را به ۳۰۰۰۶۸۶۰ پیامک کنید و برای فعالسازی این سیم‌کارت‌ یکی از والدین با در دست داشتن کد فعالسازی سیم‌کارت، تصویر کارت ملی والد (پدر یا مادر) و تصویر شناسنامه فرزند به یکی از دفاتر همراه اول مراجعه کنند.

همچنین در طول این جشنواره مشترکان سیم‌کارت‌های کودک و نوجوان انارستان افزون بر بسته‌های اینترنتی ارزان، در قرعه‌کشی ۱۰ دستگاه گوشی آیفون۱۰  و ۲۰ سکه تمام بهار آزادی شرکت می‌کنند و می‌توانند با جمع‌آوری امتیاز شانس خود را در قرعه‌کشی افزایش بدهند بدین ترتیب که فعال‌سازی سیم‌کارت انارستان معادل ۲۰ امتیاز و هر هزار تومان مصرف در طول جشنواره معادل یک امتیاز محسوب می‌شود.

سیم‌کارت انارستان مبلغ ۵۰۰ تومان شارژ اولیه دارد اما پس از فعال‌سازی، یک بسته خوش‌آمدگویی شامل ۱ گیگابایت اینترنت پرسرعت، ۲۰ دقیقه مکالمه و ۲۰۰ عدد پیامک برای کودک و نوجوان ایرانی فعال می‌شود. تعرفه‌های پایه سیم‌کارت انارستان مشابه سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول است. مشترکان می‌توانند برای اطلاع از بسته ها، کد# ۶۲ *۱۰۰* را شماره‌گیری کنند.

شرکت ارائه دهنده سیم‌کارت‌های کودک و نوجوان (انارستان) همچنین اعلام کرد: تاکنون  ۵۵هزار سایت و محتوای منتخب از طریق سیم‌کارت انارستان قابل دسترسی هستند و به زودی سرویس‌ها و محتواهای جذاب و مفید دیگری ویژه کودک و نوجوان ایرانی به این مجموعه اضافه می‌شود. بسته‌های جشنواره تورنادو در جدول زیر درج شده‌اند.

انتهای پیام/

نـظـرات