کـد خبـر : 21240
تـاریخ انتـشـار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۴:۰۷ ب.ظ
نسـخه چاپـی

با مشارکت مدرسین گروه مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صورت می گیرد:

برگزاری سلسله سمینارهای آموزشی بارویکرد” ارتقاء مهارت های فروش”

فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای متناسب با مباحث روز دنیا، گامی به سوی اشتغال مناسب و کسب و کار موفق

برگزاری سلسله سمینارهای آموزشی بارویکرد” ارتقاء مهارت های فروش”

به گزارش خبرگزاری ایونا، یعقوب نماینده، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، ضمن اشاره به سیاستهای کلی دولت در راستای ترویج فرهنگ مهارت آموزی و به منظور ایجاد اشتغال فراگیر و رونق کسب و کارهای سنتی، بر لزوم فراگیری آموزش های متناسب با روز دنیا و استفاده از مهارت های نرم، تاکید نمود.

نماینده در ادامه افزود: سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور به جهت اهمیت موضوع اشتغال و ارتقاء سطح کیفی کسب و کارها، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی با همکاری و مشارکت مدرسین گروه آموزش مهارت، و با هدف بهبود کسب و کارها و تقویت و رونق بخش خصوصی از طریق ارائه آموزش های علمی فنون کسب و کار، با جدیدترین دستاوردهای علمی و تجارب فروشندگان موفق در ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای مراکز استانها، سلسله جلسات سمیناری پیشتازان فروش را برگزار می کند.

وی اظهار داشت: براساس زمان بندی و برنامه ریزی های صورت گرفته، روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته، رویداد آموزشی مهارتی با عنوان ” ۵ شنبه های مهارتی ” در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۳ تبریز با شعار هر هفته ” یک مهارت” برای کارفرمایان، کارآفرینان،صاحبان کسب و کار، مشاغل، فروشندگان و سایرعلاقمندان برگزار می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، ارتقاء سطح آگاهی و مهارت صاحبان مشاغل را در دنیای کسب و کار امروزی مهم و حیاتی برشمرد و تصریح نمود: امروزه، در دنیای رقابتی بازار، روش های فروش سنتی دیگر پاسخگوی بازارامروز و شرایط فعلی نیست و آموزش مهارتهای فروش به صورت علمی، فنی و براساس تجارب فروشنگان موفق ملی و بین المللی می تواند یکی از مهمترین ابزارهای کمکی برای حل این مشکل باشد .

نماینده خاطرنشان کرد: چنانچه صاحبان مشاغل نتوانند از دانش روز دنیا در بازاریابی و فروش محصولات خود استفاده کنند، کنار گذاشته شده و وجود قشر کثیری از این دست، گویای این حقیقت تلخ است.

وی، تکنیک حافظه، روانشناسی فروش، مدیریت زمان، در چرخه کسب و کار، فروش آنلاین را جزو مهمترین سرفصل های دوره های آموزشی فوق عنوان کرد و در پایان افزود: حضور در دوره های آموزشی فوق به صورت رایگان برگزار می شود و در صورت تمایل به دریافت گواهینامه آموزشی با پرداخت هزینه مربوطه، گواهینامه مهارت صادر خواهد گردید.

شایان ذکر است؛ علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشترمی توانند از طریق سامانه elap.ir اقدام نمایند.

انتهای پیام/

نـظـرات