کـد خبـر : 21196
تـاریخ انتـشـار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۲:۵۵ ب.ظ
نسـخه چاپـی

ارائه ۸ ایده در مرحله نهایی رویداد ملی ایده‌بازار صنعت حمل‌ونقل

بر اساس رای داوران ۸ ایده فناورانه در ۵ حوزه تخصصی در روز نهایی نخستین رویداد ملی ایده‌بازار صنعت حمل‌ونقل ارائه شد.

ارائه ۸ ایده در مرحله نهایی رویداد ملی ایده‌بازار صنعت حمل‌ونقل

به گزارش خبرگزاری ایونا، در نخستین رویداد ملی ایده بازار صنعت حمل‌ونقل که به همت دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، ۱۱۲  ایده پرداز و پژوهشگر از سراسر کشور ایده‌های خود را به این رویداد ارسال کردند که پس از داوری اولیه، صاحبان ۳۵ ایده برای شرکت در کلاس‌های آموزش ایده‌پردازان برگزیده شدند.

این کلاس‌ها در دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد و ایده‌پردازان راه ‌یافته به این مرحله، نحوه ارائه ایده در روز نهایی رویداد را آموزش دیدند و در نهایت ۸ ایده که قابلیت بیشتری برای تجاری‌سازی دارند، برای ارائه در مرحله نهایی در حضور اصحاب صنعت، دانشگاه و سرمایه‌گذاران نهادهای دولتی و بخش خصوصی انتخاب شدند.

داوران کلاس‌های آموزش ایده‌پردازان رویداد ملی ایده بازار صنعت حمل‌ونقل در پایان سومین و آخرین روز این کلاس‌ها، ایده‌هایی را که قابلیت ارائه در روز نهایی این رویداد را دارند، انتخاب کردند.

بر اساس رای داوران ایده‌هایی که قابلیت ارائه برای ارائه در روز پایانی رویداد ملی صنعت حمل ‌و نقل داشتند، به این شرح است:

“سامانه جامع مدیریت” از سوی محمدباقر رایین آبرومند
” موتور جستجوی هوشمند” از سوی سجاد شهاب‌الدینی
” پارک جو” از سوی امیر اکبرزاده
” طراحی و ساخت سیستم” از سوی حامد نامی‌فرد
” حمل‌ونقل ترکیبی” از سوی محمدرضا مختاری
” ابر خازن” از سوی مرضیه آزاد فلاح
” باریار” از سوی فاطمه کاظم بابایی
” سیتی سیر” از سوی محمدرضا محلوجی

ایده‌های پذیرفته شده در حوزه‌های تخصصی “مخابرات و ناوبری”، “تجارت الکترونیک و اپلیکیشن”، “انرژی و محیط‌زیست”، “ایمنی، مدیریت بحران”، “زیرساخت و پدافند غیرعامل” بوده است.

 

انتهای پیام/

نـظـرات