کـد خبـر : 21074
تـاریخ انتـشـار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۱۰ ق.ظ
نسـخه چاپـی

در راستای رصد اشتغال مهارت آموزان آموزش فنی وحرفه ای استان صورت گرفت:

بازدید از کارگاه های خود اشتغالی مهارت آموختگان مرکز آموزش فنی و حرفه ای یک تبریز

یعقوب نماینده، مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان آذربایجان شرقی، با حضور در محل کارگاههای ارائه خدمات فنی وحرفه ای از روند این کارگاهها بازدید و از نزدیک با مهارت آموزان خود کارآفرین، دیدار و گفتگو کرد .

بازدید از کارگاه های خود اشتغالی مهارت آموختگان مرکز آموزش فنی و حرفه ای یک تبریز

به گزارش خبرگزاری ایونا، نماینده، در این بازدید، ضمن بیان این مطلب که بهره مندی از کل جامعه در اشاعه آموزش های فنی و حرفه ای و توسعه آن از اهداف اصلی مراکز آموزش فنی و حرفه ای است؛ افزود: امروزه، جامعه از معضلی به نام بیکاری رنج می برد و دلیل آن، فقدان و خلاء مهارت های نیروی انسانی درجامعه است .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی با اشاره به کارگاه های ایجاد شده توسط مهارت آموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک تبریز، از آقایان؛ محمدرضا عبدی و امیر انوری، به عنوان نمونه بارزی از خود اشتغالی عنوان و ابراز امیدواری کرد: اگر جوانان، مهارت های مورد نیاز بازارکار را آموزش ببینند، بی شک، دارای اعتماد به نفس بالایی در اشتغالزایی خواهند داشت .

هادی چلان، مربی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک تبریز نیز که در این بازدید مدیرکل را همراهی می کرد؛ فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای زمینه ساز ورود به بازار کار عنوان کرد.

انتهای پیام/

نـظـرات