کـد خبـر : 21032
تـاریخ انتـشـار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۹:۳۲ ق.ظ
نسـخه چاپـی

سردار کمالی مطرح کرد:

کسر خدمت ۶ ماهه فعالان سازمان‌های مردم‌نهاد صحت ندارد

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کسر خدمت شش ماهه برا ی فعالان در سازمان‌های مردم‌نهاد صحت ندارد و طبق توافق وزارت ورزش و ستاد کل نیروهای مسلح تعدادی از سربازان تحصیل‌کرده، شش ماه آخر خدمت‌شان را به صورت عملی در وزارت ورزش مهارت‌آموزی می‌کنند.

کسر خدمت ۶ ماهه فعالان سازمان‌های مردم‌نهاد صحت ندارد

به گزارش خبرگزاری ایونا، سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اعلام خبری مبنی بر کسر خدمت شش ماهه برای فعالان سازمان‌های مردم‌نهاد، اظهار داشت: کاهش شش ماهه خدمت صحت ندارد.

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در رابطه با مهارت‌آموزی سربازان با وزارتخانه‌های مختلفی همچون وزارت ورزش و جوانان توافقاتی صورت گرفته که براساس این تعهدات در خصوص مهارت‌آموزی جوانان، ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت ورزش و جوانان متعهد شده‌اند که یکسری اقدامات را انجام دهند.

این مقام ارشد ستاد کل اعلام کرد: از جمله این اقدامات و تعهدات این است که براساس شیوه‌ نامه‌ای که تعیین می‌شود تعدادی از سربازان تحصیل‌کرده شش ماه آخر خدمت‌شان را به صورت امریه در وزارت ورزش و جوانان در تخصص و رشته خود به صورت عملی مهارت‌آموزی کسب کنند.

سردار کمالی خاطرنشان کرد: بنابراین کاهش شش ماهه خدمت صحت ندارد و سربازان باید شش ماه آخر خدمت را مهارت‌آموزی کنند.

انتهای پیام/

نـظـرات