کـد خبـر : 21027
تـاریخ انتـشـار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۹:۲۵ ق.ظ
نسـخه چاپـی

مناظره سراسری دانشجویی علمی کاربردی؛

برد فرهنگ هرمزگان در گام نخست مرحله سوم مناظره سراسری دانشجویی

تیم فرهنگ هرمزگان، در گام نخست از مرحله سوم مناظره سراسری دانشجویی علمی کاربردی موفق شد با کسب امتیاز ۴۳۶ امتیاز، تیم علامه شهرکرد با ۴۲۲ امتیاز را پشت سر بگذارد.

برد فرهنگ هرمزگان در گام نخست مرحله سوم مناظره سراسری دانشجویی

به گزارش خبرگزاری ایونا، نخستین مسابقه از مرحله سوم مسابقات مناظره سراسری دانشجویان علمی کاربردی کشور در بخش بعد از ظهر شاهد مناظره تیم فرهنگ هرمزگان علامه شهرکرد بود.

این مناظره که سومین مناظره تیم هرمزگانی محسوب می‌شد، با گذاره “فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نقش موثری در توسعه مهارت‌های دانشجویان خواهد داشت” برگزار شد.

تیم فرهنگ هرمزگان در این مناظره در جایگاه مخالف قرار گرفت و تیم علامه شهرکرد در جایگاه موافق قرار داشت که هر دو تیم توانستند مباحث قابل تاملی را پیرامون این گذاره مطرح کنند.

رقابت تنگاتنگ دو تیم در امتیازات نیز خود را به طور قابل ملاحظه‌ای نشان داد.

سخنران نخست تیم هرمزگانی که در جایگاه مخالف در مجموع بر این عقیده بود که با توجه به عدم توسعه کافی زیرساخت‌های ارتباطی و نرم‌افزاری و عدم حمایت‌ها در باب مسائل قانونی و نبود زیرساخت‌ها در این راستا، نمی‌تواند از فضای مجازی برای دانشجویان و سایر اقشاری به عنوان یک اهرم تعیین کنند در توسعه مهارت‌افزایی نگاه کرد.

همچنین در گروه مقابل نیز سخنرانان در مجموع بر این عقیده بودند که توسعه مهارت و علوم بدون بهره‌گیری از فضای و شبکه های مجازی امری ناممکن است.

اعضای تیم علامه شهرکرد شامل امیر علی زعیمی، قاسمی، اسدی و صالحی و تیم هرمزگان نیز آقایان سایانی،‌بهاری انصاری و عیدی بود.

همچنین داوری این مناظره بر عهده دکتر فهرستی، دکتر میرحسینی و دکتر جاودان بود.

انتهای پیام/

نـظـرات