کـد خبـر : 20982
تـاریخ انتـشـار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۵:۰۳ ب.ظ
نسـخه چاپـی

صبح امروز؛

بازدید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از دانشگاه صدا و سیما

دکترامید: جذب دانشجویان بیشتر به سمت رشته های مهارتی در کشور نیازمند فرهنگ سازی در سطوح مختلف جامعه و ارتقاء کیفیت در مراکز علمی کاربردی می باشد.

بازدید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از دانشگاه صدا و سیما

به گزارش خبرگزاری ایونا، محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی صبح امروز از دانشگاه صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران بازدید و با رئیس این دانشگاه گفتگو کرد.

در این دیدار دکتر امید گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی امسال یک میلیون نفر ظرفیت پذیرش داشته که در مقطع کاردانی و کارشناسی حرفه ای یک چهارم این ظرفیت فقط تکمیل شده و جذب دانشجویان بیشتر به سمت رشته های مهارتی در کشور نیازمند فرهنگ سازی در سطوح  مختلف جامعه و ارتقاء کیفیت در مراکز  علمی کاربردی این دانشگاه می باشد.

ایشان با بیان اینکه تعطیلی مراکز علمی کاربردی دولتی بنا به مصوبه شورای عالی اداری بوده اظهار داشت: مراکز دولتی که قابلیت واگذاری به بخش خصوصی را داشته باشند تعطیل نمی شوند.

امید در ادامه یکی از ماموریت های کنونی این دانشگاه را کیفی سازی مراکز علمی کاربردی بیان کرد و از همه مراکز خواست تا در این زمینه نهایت همکاری و تلاش خود را نمایند.

در ادامه این دیدار دکتر اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما هم با اشاره به ایجاد نظام امتیازبندی در این دانشگاه، این موضوع را در راستای کیفی سازی آموزش در این دانشگاه بیان کرد و گفت: فارغ التحصیلان این دانشگاه در صنعت مدیا در کشور بسیار موفق و جلودار هستند.

اسفندیاری اظهار کرد : آموزش های دانشگاه صدا و سیما مهارتی و هم راستای ماموریت های دانشگاه جامع علمی کاربردی است و این دو دانشگاه با همکاری یکدیگر می توانند در تربیت نیروی کارآمد بخش های مختلف سازمان صدا و سیما و کشور موثر باشند.

در پایان این نشست رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن بازدید از بخش های مختلف این دانشگاه از جمله استودیوها، آزمایشگاه های فنی ، آموزش های دانشگاه صدا و سیما را مهارتی و در محیط کار واقعی بیان کردند.

گزارش تصویری این دیدار و بازدید به زودی منتشر خواهدشد..

 

 

انتهای پیام/

نـظـرات