کـد خبـر : 20915
تـاریخ انتـشـار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۴۴ ق.ظ
نسـخه چاپـی

رییس دانشگاه علامه طباطبایی:

خانه آزاد اندیشان دانشگاه علامه اوایل سال آینده راه‌اندازی می‌شود

رییس دانشگاه علامه طباطبایی از راه‌اندازی خانه آزاد اندیشان این دانشگاه تا دو ماه آینده در این دانشگاه خبر داد و گفت: با راه اندازی این خانه فضای باز اندیشه ورزی و نشاط دانشجویان افزایش خواهد یافت.

خانه آزاد اندیشان دانشگاه علامه اوایل سال آینده راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرگزاری ایونا، دکتر حسین سلیمی ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: اگرچه موضوع کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه علامه پیگیری می‌شود اما این کافی نیست در همین راستا “خانه‌ آزاد اندیشی” با حضور تشکل‌ و نگاه‌های مختلف دانشجویی راه اندازی خواهد شد که بر اساس آن بتوانیم فعالیت‌های آزاد اندیشی را از فعالیت‌های مقطعی خارج کرده و در قالب یک نهاد دائمی در دانشگاه پیگیری کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر اغلب کارهای مربوط به این نهاد دانشجویی در دانشگاه علامه طباطبایی انجام شده است و تا دو ماه آینده یعنی اوایل سال ۹۷ راه‌اندازی خواهد شد.

دکتر سلیمی تاکید کرد: هر چقدر فضای باز برای آزاد اندیشی دانشجویان فراهم شود به همان میزان برای دانشگاه و جامعه نیز مفیدتر خواهد بود. در این راستا راه اندازی خانه آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها که مورد تاکید مقام رهبری نیز هست می‌تواند به بازتر شدن این فضا کمک کند.

رییس دانشگاه علامه طباطبایی همچنین از افتتاح ساختمان جدید دانشکده تربیت بدنی و آزمایشگاه این دانشگاه در اوایل تابستان سال آینده خبر داد و گفت: تقریبا تمام امور مربوط به ساخت این دو پرژه به اتمام رسیده است و در تابستان سال آینده افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/

نـظـرات