کـد خبـر : 20750
تـاریخ انتـشـار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۴:۲۳ ب.ظ
نسـخه چاپـی

تمهیدات آموزش و پرورش برای «چهارشنبه سوری»

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه به استان‌ها تاکید شده است تا تمهیدات لازم برای ایمنی چهارشنبه سوری را مورد توجه قرار دهند، از اولیای دانش‌آموزان خواست تا نظارت لازم بر دانش آموزان را در مراسم چهارشنبه آخر سال داشته باشند.

تمهیدات آموزش و پرورش برای «چهارشنبه سوری»

به گزارش خبرگزاری ایونا، مهرزاد حمیدی در جمع خبرنگاران به تمهیدات آموزش و پرورش برای مراسم چهارشنبه سوری اشاره و اظهار کرد: بخشنامه ایمن‌سازی مدارس برای مراسم چهارشنبه سوری به روی پرتال آموزش و پرورش قرار گرفته است.

 

وی افزود: به استان‌ها نیز تاکید شده است تا تمهیدات لازم برای ایمنی چهارشنبه سوری را مورد توجه قرار دهند.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه معاونان تربیت بدنی ملزم شدند توصیه های لازم را به مدیران مدارس داشته باشند تا کمترین خطر احتمالی را در مراسم چهارشنبه پایان سال شاهد باشیم اظهار کرد: توصیه های لازم از طریق مدیران به دانش آموزان منتقل می‌شود.

 

وی افزود: معمولا مراسم چهارشنبه سوری در خارج از مدرسه اتفاق می افتد، اما توصیه کلی ما این است که ایمنی لازم در مدارس رعایت شود و دانش آموزان هم نکات را رعایت کنند.

 

حمیدی همچنین از اولیای دانش‌آموزان خواست تا نظارت لازم بر دانش آموزان را داشته باشند گفت: همچنین از سفیران سلامت درخواست کرده‌ایم تا هماهنگی‌های لازم را با دانش‌آموزان داشته باشند.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش افزود: دانش آموزان باید خودکنترلی داشته باشند تا کمترین آسیب‌ها را شاهد باشیم. این جشن مراسمی خودجوش است که هر ساله انجام می‌شود و ما فقط می‌توانیم نظارت‌ها را افزایش دهیم.

 

انتهای پیام/
منبع: ایسنا

نـظـرات