کـد خبـر : 20042
تـاریخ انتـشـار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۵:۴۴ ب.ظ
نسـخه چاپـی

شهرکرد؛

عدم جذب تسهیلات اشتغالزایی عملکرد خوبی برای مسئولان نیست

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: چرا باید پس از ۱۱ ماه در استانی که نرخ بالای بیکاری دارد تنها ۱۲ میلیارد تومان از ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی روستاییان جذب شود، این موضوع برای مدیران استانی عملکرد مناسبی نیست.

عدم جذب تسهیلات اشتغالزایی عملکرد خوبی برای مسئولان نیست

به گزارش خبرگزاری ایونا، اقبال عباسی ظهر امروز در نشست بررسی طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی با اشاره به رتبه دوم استان در زمینه بیکاری اظهار داشت: چرا باید در استانی که آمار بیکاری بالایی دارد بعد از ۱۱ ماه، از ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی روستاییان تنها ۱۲ میلیارد تومان جذب شود.

وی افزود: پاسخ فرمانداران شهرستان‌های ۹ گانه استان و مدیران بانک‌های مربوطه در این خصوص به مردم چیست.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در دیدار بنده با رئیس بنیاد مستضعفان پس از طرح مسئله بیکاری در استان ایشان بیان کردند که استان نمی‌تواند تسهیلات اشتغال‌زایی روستائیان را جذب کند، این موضوع برای مدیران استانی عملکرد مناسبی نیست.

عباسی بیکاری بالا و ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی برای روستاییان را عاملی برای ایجاد اشتغال در استان برشمرد و تصریح کرد: لازم است مدیران دستگاه‌های مربوطه جلسات متعددی را به صورت هفتگی تشکیل دهند و تکلیف ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی روستاییان را مشخص و این پول را جذب کنند.

انتهای پیام/

نـظـرات