کـد خبـر : 19914
تـاریخ انتـشـار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۲:۱۴ ب.ظ
نسـخه چاپـی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان خبر داد

اختصاص ٢٥ تا ٧٥ میلیون تومان وام اشتغالزایی به فعالیت‌های نمایشی و فیلم‌سازی هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: کارگروه اشتغال و کارآفرینی استان با اختصاص ٢٥ تا ٧٥ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی و کارآفرینی به فعالیت‌های نمایشی و فیلم‌سازی در هرمزگان اختصاص می‌یابد.

اختصاص ٢٥ تا ٧٥ میلیون تومان وام اشتغالزایی به فعالیت‌های نمایشی و فیلم‌سازی هرمزگان

به گزارش خبرگزاری ایونا، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش‌نژاد با اشاره به اینکه کارگروه اشتغال و کارآفرینی استان با اختصاص ٢٥ تا ٧٥ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی و کارآفرینی به فعالیت‌های نمایشی و فیلم‌سازی در هرمزگان اختصاص می‌یابد، اظهار کرد: با توجه به دریافت موافقت از کارگروه کارشناس اشتغال و کارآفرینی تسهیلات فوق به گروه‌های نمایش و فیلم‌ساز دارای پروانه فعالیت اختصاص می‌یابد.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان واحد اشتغال مراجعه یا از طریق سایت اداره کل اقدام کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد: زمان ثبت نام تا پایان سال ٩٦ می‌باشد و متقاضیان می‌توانند از ٢٦/٦/٩٦ اقدام کنند.

درویش‌نژاد تسهیلات اشتغالزایی را یکی از بهترین روش‌ها برای هنرمندان دانست و اظهار داشت: متقاضیان در شهرستان‌ها همزمان نیز برای ثبت نام می‌توانند به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در هر شهرستان مراجعه کنند.

انتهای پیام/

نـظـرات