کـد خبـر : 19911
تـاریخ انتـشـار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۲:۰۴ ب.ظ
نسـخه چاپـی

حمایت از مددجویان فن‌آور و صاحب ایده؛

امضای تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد البرز و پارک علم و فن‌آوری

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد البرز درزمینه مفاد تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد و پارک علم و فن‌آوری گفت : کمیته امداد از ظرفیت شرکت‌های پارک علم و فن‌آوری برای اشتغال و کارآفرینی مددجویان فن‌آور و صاحب ایده بهره‌مند می‌شود.

امضای تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد البرز و پارک علم و فن‌آوری

به گزارش خبرگزاری ایونا، شاهین رضایی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد البرز با اشاره به مدت زمان دوساله تفاهم‌نامه کمیته امداد و پارک علم و فن‌آوری، گفت: همکاری درزمینهٔ خوشه‌سازی شغلی مددجویان، ارائه خدمات مشاوره، آزمایشگاهی و تشکیل کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی کارآفرینی ویژه مددجویان البرزی با تأمین هزینه از سوی کمیته امداد، دو موضوع مهم این تفاهم‌نامه است.

رضایی بابیان اینکه کمیته امداد متعهد شد اطلاعات لازم درزمینه توانمندی‌های فکری، تجربی، پژوهشی، آزمایشگاهی، کارگاهی و کتابخانه‌ای مرتبط با خانوارهای تحت حمایت را در اختیار شرکت‌های پارک علم و فن‌آوری قرار دهد افزود: کمیته امداد از ظرفیت شرکت‌های پارک علم و فن‌آوری برای اشتغال و کارآفرینی مددجویان فن‌آور و صاحب ایده استفاده می‌کند.

وی با اشاره به اینکه مددجویان دانشجو و دانش‌آموختگان دانشگاهی جهت انجام دوره‌های کارآموزی و کارورزی به پارک علم و فن‌آوری معرفی می‌شوند، گفت: معرفی محصولات مددجویان کارآفرین صاحب ایده به پارک علم و فن‌آوری و همچنین ارائه اطلاعات مربوط به سابقه حضور کارآفرینان مددجو در نمایشگاه‌های مختلف ازجمله تکالیف کمیته امداد در این تفاهم‌نامه است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد البرز بابیان اینکه دو طرف درزمینهٔ برگزاری همایش‌ها و سمینارهای تخصصی مشترک با موضوعات کارآفرینی همکاری خواهند داشت افزود: تبادل اطلاعات و امکانات، استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های علمی و فنی، پژوهشی، آموزشی، فرهنگی وکارآفرینی از محورهای اصلی این تفاهم‌نامه است.

انتهای پیام/

نـظـرات