کـد خبـر : 19847
تـاریخ انتـشـار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۲۰ ق.ظ
نسـخه چاپـی

اردبیل؛

خدمات تخصصی در شرکت‌های دانش‌بنیان اردبیل ارائه می‌شود

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: خدمات تخصصی به تولیدات دانش‌بنیان از طریق حمایت از توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان اردبیل ارائه می‌شود.

خدمات تخصصی در شرکت‌های دانش‌بنیان اردبیل ارائه می‌شود

به گزارش خبرگزاری ایونا، عبدالقیوم قلی‌پوری بعد از ظهر امروز در آئین امضای تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی پارک علم و فناوری استان ارائه خدمات تخصصی در شرکت‌های دانش‌بنیان است که برنامه‌ریزی شده خدمات تخصصی برای توسعه و پیشرفت شرکت‌های دانش‌بنیان انجام شود.

وی گفت: به منظور برقراری ارتباط سازمان یافته بین پارک علم و فناوری استان و سازمان نظام مهندسی ساختمان و بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌های هر دو نهاد تفاهم‌نامه‌ای امضا شد تا بتوانیم با تعامل و همکاری در زمینه رشد و توسعه پارک علم و فناوری گام برداریم.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: همکاری در پروژه‌های مطالعاتی و تحقیقاتی به واسطه بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود بین پارک علم و فناوری و نظام مهندسی ساختمان توسعه می‌یابد افزود: امروزه شرکت‌های دانش‌بنیان از اهمیت بالایی در حوزه‌های مختلف برخوردار است که باید به این امر توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

قلی‌پوری از ارتقای اخلاق حرفه‌ای و اشخاص حقیقی و حقوقی در فعالیت‌های تخصصی یک نیاز اساسی دانست و گفت: باید در این امر حساسیت ویژه‌ای داشته باشیم.

وی افزود: برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و علمی شرکت پارک علم و فناوری استان با دستگاه‌های اجرایی توسعه می‌یابد تا بتوانیم با تعامل و همکاری به اهداف مورد نظر جامه عمل بپوشانیم.

وی مدت تفاهم‌نامه پارک علم و فناوری استان و سازمان نظام مهندسی را سه سال عنوان کرد و افزود: انتظار می‌رود بتوانیم در این مدت به دستاوردهای زیادی دست یابیم.

انتهای پیام/

نـظـرات