کـد خبـر : 19814
تـاریخ انتـشـار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۸:۴۸ ق.ظ
نسـخه چاپـی

بهزاد بهرامی نسب

هزینه ۱۲۰ میلیارد ریالی فعالیتهای فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی

معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۲۰ میلیارد ریال برای فعالیتهای فرهنگی و دانشجویی مراکز این دانشگاه در سراسر کشور هزینه شده است.

هزینه ۱۲۰ میلیارد ریالی فعالیتهای فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش خبرگزاری ایونا، بهزاد بهرامی نسب در مراسم پایانی نخستین نمایشگاه و جشنواره درون دانشگاهی رویش ویژه کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی دانشگاه جامع علمی کاربردی در مشهد افزود: همچنین امسال ۱۰ میلیارد ریال از سوی این معاونت برای انجمن های علمی دانشجویی این دانشگاه اختصاص یافت.
وی اظهار کرد: در این دانشگاه برنامه های متعدد فرهنگی در طول سال شامل اردوی راهیان نور، مسابقات ورزشی، جشنواره قرآن و عترت و دیگر برنامه ها از جمله جشنواره و نمایشگاه رویش برگزار می شود.
وی گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی حمایت از برنامه های فرهنگی دانشجویی را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده و مراکز این دانشگاه ملزم هستند بخشی از شهریه های دریافتی از دانشجویان را به انجام فعالیت های فرهنگی اختصاص دهند.
بهرامی نسب افزود: کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی این دانشگاه، بنیادی ترین عرصه برای انجام کارهای فرهنگی و دانشجویی است و جشنواره و نمایشگاه درون دانشگاهی رویش محلی برای ارائه دستاوردهای این کانون هاست.
وی اظهار کرد: تلاش کرده ایم این کانون ها را به دستگاه های اجرایی متولی فرهنگ و هنر در کشور متصل کنیم تا برای شغل آینده دانشجویان فعال در این کانونها ثمربخش باشد.

انتهای پیام/

نـظـرات