کـد خبـر : 19690
تـاریخ انتـشـار : ۰۸ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۳:۵۷ ب.ظ
نسـخه چاپـی

رئیس اداره فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان:

مهلت ارسال اثر به جشنواره تولیدات رسانه ای تا پایان اسفند تمدید شد/ استفاده از روش های نوین در امر اطلاع رسانی و آگاه سازی هدف اصلی مسابقه

رئیس اداره فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان با اشاره به برگزاری مسابقه ساخت تولیدات رسانه‌ای گفت: مهلت ارسال اثر به مسابقه ساخت تولیدات رسانه‌ای تا پایان اسفندماه امسال تمدید شده است.

مهلت ارسال اثر به جشنواره تولیدات رسانه ای تا پایان اسفند تمدید شد/ استفاده از روش های نوین در امر اطلاع رسانی و آگاه سازی هدف اصلی مسابقه

به گزارش خبرگزاری ایونا، بهروز صالحی اظهار داشت: باتوجه به اینکه زمان ارسال آثار به این مسابقه پایان یافته است و به دلیل در خواست‌های برخی متقاضیان شرکت در مسابقه برای تکمیل آثارشان و همچنین به منظور حضور حداکثری هنرمندان با در خواست تمدید زمان ارسال اثر موافقت شد.

وی تصریح کرد: پیش از این مهلت قانونی در فراخوان ۵ اسفند ماه اعلام شده بود که با توجه به درخواست‌ها، روابط عمومی واحد استانی زنجان زمان ارسال اثر به این مسابقه را تا پایان سال ۱۳۹۶ تمدید کرد.

این مقام مسئول در دانشگاه علمی و کاربردی استان زنجان با اشاره به بخش های این مسابقه عنوان کرد: مسابقه در ۴ بخش موشن‌گرافی، اینفوگرافی، انیمیشن و نماهنگ کوتاه، با موضوعات اشتغال‌زایی، مهارت‌گرایی وکارآفرینی برگزار می شود.

وی تاکید کرد: هنرمندان می‌بایستی آثار خود را به دفتر روابط عمومی دانشگاه جامع علمی- کاربردی واقع در زنجان- شهرک گلشهر کاظمیه- دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان زنجان- طبقه پنجم- دفتر روابط عمومی تحویل دهند.

این مقام مسئول هدف از برگزاری این مسابقات را تشویق افراد برای استفاده از روشهای نوین در امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دانست و گفت: امروزه در دنیا اطلاع رسانی و آگاه سازی افراد در قالب جدیدترین شکل ها و با استفاده از ویژگی هایی همچون استفاده از فضای مجازی در حال انجام است که این مسابقه نیز بدنبال استفاده از این ظرفیت در زمینه آگاه سازی و اطلاع رسانی در حوزه اشتغال است.

رئیس اداره فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان در پایان یادآور شد: متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی zn.uast.ac.ir و آدرس تلگرامی @zn_uast مراجعه و یا با شماره تلفن‌ ۴-۳۳۰۲۸۱۱۳-۰۲۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

نـظـرات