کـد خبـر : 19481
تـاریخ انتـشـار : ۰۷ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۱۳ ق.ظ
نسـخه چاپـی

به همت مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج؛

نخستین دوره اردوهای جهادی بازسازی مناطق زلزله زده برگزار می شود

رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج از برگزاری نخستین دوره اردوهای جهادی توسط این مرکز در استان خبر داد و اظهار داشت: کمک به بازسازی و رفع محرومیت از مناطق زلزله زده کرمانشاه مهمترین هدف این طرح است.

نخستین دوره اردوهای جهادی بازسازی مناطق زلزله زده برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری ایونا، علیرضا رحیمی با بیان اینکه برگزاری این اردوها برای اولین بار در میان مراکز علمی کاربردی استان البرز انجام می شود، افزود: بخصوص برای قشر دانشجویان با توجه به انگیزه و اهدافی که مد نظر دارند، از اهمیت و تاثیرگزاری خاصی برخوردار است.

رحیمی، اجرای این طرح را اقدامی مشترک از سوی بسیج و مدیریت فرهنگی مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج با همکاری حوزه ۸ بسیج این دستگاه ذکر کرد و ادامه داد: تمامی دانشجویان مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج و بسیجیان این دستگاه می توانند برای اجرای طرح فوق ثبت نام کرده و در انجام آن مشارکت داشته باشند.

به گفته رئیس مرکز، طرح از ۱۸ اسفندماه آغاز می شود و تا ۲۴ همین ماه ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: رفع محرومیت از مناطق زلزله زده کرمانشاه به عنوان یک وظیفه انسانی و اجتماعی، برای همه ساکنان این سرزمین ضروری است و امیدواریم بتوانیم با اجرای طرح ها و اقداماتی مشابه، گامی را برای کاستن از آلام و مشکلات مردم این خطه برداریم.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دفتر بسیج یا مدیریت فرهنگی دانشجویی دانشگاه مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۳۵۳۴۹۲۸۴۲ تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/

نـظـرات